Važne obavijesti:

• Jadran grand prix, propozicije, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Cijena naručenih kostima za plivanje - Olimp: muški 190 kn, ženski 245 kn.
  • Propozicije, Kup grada Koprivnice (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije i lista prijava svi - Vidra 2017.,  Zagreb (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije 45. Miting Mladost 2017. (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije za Kup Celje 2017. (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, Regionalno PH - Regija 4 (KUTAK ZA RODITELJE).

Registracija novih roditelja i plivača - kratke upute u 10 koraka

Registracija novih roditelja i plivača - kratke upute u 10 koraka Datum: 10.10.2014

Cijenjeni roditelji, molimo Vas da se registrirate na stranici kluba. Radi lakšeg snalaženja u postupku izradili smo kratku uputu za registraciju koja vas vodi kroz kompletan tijek. Nakon uspješno obavljene registracije za nekoliko dana ista će biti vidljiva na stranici kluba. U slučaju potrebe kontaktirajte System administratora na mobitel: 098/215-250. Hvala.

Prof. Ivica Androić nagrađen za posebne zasluge u športu

Prof. Ivica Androić nagrađen za posebne zasluge u športu Datum: 18.12.2015

Na Večeri Zabočana u petak, 18. 12. 2015. godine koju je organizirao Grad Zabok dodijeljena je nagrada za posebne zasluge u športu prof. Ivici Androiću. Nagrada je došla u prave ruke baš u trenutku kada Plivački klub Olimp Terme Tuhelj slavi 20 godina djelovanja, a naš Johni svakodnevno i dan danas svim našim plivačima pristupa sa istom strašću, profesionalno i stručno kao i prvog dana već davne 1995. godine.

PK Olimp obranio B skupinu na Ekipnom prvenstvu Hrvatske

PK Olimp obranio B skupinu na Ekipnom prvenstvu Hrvatske Datum: 16.12.2015

Muška ekipa Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupila je na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u Rijeci. Prošlogodišnji ulazak u elitnu B skupinu plivačkih klubova rangiranih od 8 do 16 mjesta u Hrvatskoj obranili su ove godine.

10 medalja za PK Olimp u Varaždinu

10 medalja za PK Olimp u Varaždinu Datum: 16.12.2015

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su na međunarodnom HPS mini Grand prix natjecanju Sveti Nikola u Varaždinu. Osovjeno je 10 medalja. Tesa Novak je proglašena najboljom plivačicom mitinga, a Mia Hren je u nadmetanju sa starijim plivačicama osigurala 1. mjesto u kategoriji (C). Lovro Futivić osvojio je 2 bronce.

Ana Majsec odradila pripreme u Turskoj

Ana Majsec odradila pripreme u Turskoj Datum: 06.12.2015

Plivačica PK Olimp Terme Tuhelj i reprezentativka Hrvatske u plivanju za plivače s invaliditetom odradila je zimske pripreme u Istambulu na poziv reprezentacije Hrvatske.

detaljnije

12 medalja i 5 rekorda na Sisku Malom 2015.

12 medalja i 5 rekorda na Sisku Malom 2015. Datum: 30.11.2015

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su u Sisku na plivačkom natjecanju pod nazivom Sisak Mali 2015. - Memorijal Miriana Vasilj. Uspješan nastup okrunili su sa 12 medalja i 5 rekorda mitinga. Najuspješnija po broju osvojenih medalja bila je Mia Hren.

Olimpovci na HPS mini Grand Prixu u Zadru osvojili 8 odličja

Olimpovci na HPS mini Grand Prixu u Zadru osvojili 8 odličja Datum: 23.11.2015

Tesa Novak, Manuel Jurak, Lovro Futivić i Vili Sivec plivači PK Olimp Terme Tuhelj nastupili su na II HPS mini Grand Prix natjecanju Sveti Krševan u Zadru na zatvorenom plivalištu Višnjik. Osvojili su ukupno osam individualnih medalja, od toga 5 zlata, 2 srebra i 1 broncu. Tesa Novak osvojila je i poseban poklon organizatora u obliku staklene plakete za najvredniji rezultat u ženskoj konkurenciji.

Olimpovci se iz Celja vratili sa 28 medalja

Olimpovci se iz Celja vratili sa 28 medalja Datum: 18.11.2015

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj predvođeni sportskim direktorom Ivicom Androićem i trenericom Majom Bešenić nastupili su na 30 Pokalu u Celju. Tijekom dvodnenog natjecanja na 25 metarskom bazenu Golovec ukupno su osvojili 28 medalja.

Olimpovci nastupili na Mitingu Mladost u Zagrebu

Olimpovci nastupili na Mitingu Mladost u Zagrebu Datum: 18.11.2015

Na Mitingu Mladost 2015. godine Karlo Iljaš osvojio je srebrnu medalju u mlađe juniorskoj konkurenciji na 400 metara slobodno.

Olimpovci dominantni na 6. Kupu Grada Koprivnice

Olimpovci dominantni na 6. Kupu Grada Koprivnice Datum: 10.11.2015

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su na 6. Kupu Grada Koprivnice u subotu, 07. 11. 2015. godine. Osvojili su 26 medalja od toga 15 zlata, 7 srebra i 4 bronce.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja