Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Najmlađi Olimpovci odlično plivali u Splitu

Najmlađi Olimpovci odlično plivali u Splitu Datum: 10.05.2015

Na ovogodišnjem 12. po redu plivačkom natjecanju Grdelini Svetog Duje u Splitu plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj osvojili su 13 medalja, 3 zlatne, 7 srebrnih i 3 brončane. Tesa Novak osvojila je Trofej Grdelin i ukupnu pobjedu u A skupini plivačica. Mia Hren i Mauro Šipek Glavač bili su drugi u ukupnom plasmanu skupine (C). Nastupilo je 25 plivačica i plivača Olimpa u pratnji sportskog direktora prof. Ivice Androića i mag. kin. Maje Bešenić.

Ana Majsec odlična u Berlinu

Ana Majsec odlična u Berlinu Datum: 30.04.2015

Plivačica Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj Ana Majsec nastupila je u sastavu reprezentacije Hrvatske je u Berlinu na Otvorenom prvenstvu Njemačke. Nastupila je u četiri individualne discipline i odličnim plivanjem popravila svoja osobna vremena.

12 medalja na 12. Festivalu plivanja u Zagrebu

12 medalja na 12. Festivalu plivanja u Zagrebu Datum: 30.04.2015

Na 12. Festivalu plivanja u Zagrebu plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj odlično su plivali i osvojili ukupno 12 medalja od toga 6 zlatnih, 5 srebrnih i 1 brončanu. Najbolja plivačica u godištu postala je Tesa Novak i osvojila pehar organizatora. Za ukupni plasman na HPS Mini Grand Prix Hrvatska osvojila je 20 bodova kao i kadet Nikola Iveković. Zlatni u leptiru bili su Vili i Hana Sivec. Svi plivači Olimpa su već na prvom ovosezonskom ljetnom natjecanju isplivali limite za državno prvenstvo.

detaljnije

Pozivnica za proljetni domijenak kod obitelji Majsec

Pozivnica za proljetni domijenak kod obitelji Majsec Datum: 27.04.2015

Ovom prigodom pozivamo roditelje plivača na proljetni domijenak u klet obitelji Majsec u Sveti Križ Začretje. Jednodnevno druženje planirano je za subotu, 02. svibnja 2015. godine od 15,00 sati. Molimo sve roditelje da se prethodno najave do četvtka, 30. 04. 2015. godine na mail kluba: info@sd-olimp.hr ili kod blagajnice kluba g-đe Marcele Hršak Erceg na mobitel 098/9372-515.

Olimpova škola plivanja u Stubičkim Toplicama

Olimpova škola plivanja u Stubičkim Toplicama Datum: 21.04.2015

Nakon 20 godina uspješnog rada škole plivanja Plivačkog Kluba Olimp koja je iznjedrila mnogobrojne odlične zagorske plivačice i plivače svjetske klase, državne prvake i prvake veleučilišta u Americi na kojima su se školovali zahvaljujući plivanju, regionalne prvake i prvake raznih natjecanja u zemlji i inozemstvu, otvara svoja vrata i u Stubičkim Toplicama. Više u daljnjem tekstu.

detaljnije

Narudžba Olimp majica s kratkim rukavima

Narudžba Olimp majica s kratkim rukavima Datum: 05.03.2015

U pripremi je ovosezonska proizvodnja majica sa kratkim rukavima sa obilježjima PK Olimp Terme Tuhelj. Kako bismo mogli planirati dovoljne količine i konfekcijske brojeve, molimo sve zainteresirane da se jave blagajnici kluba gospođi Marceli Hršak Erceg na broj mobilnog telefona: 098/9372-515 ili trenerima tijekom trajanja treninga. Majice se mogu isprobati u vrijeme trajanja treninga od 20. 04 do 25. 04 2015. godine.

detaljnije

Liga Regije 4, V i VI kolo - Sisak, 09.05.2015.

Liga Regije 4, V i VI kolo - Sisak, 09.05.2015. Datum: 14.04.2015

Natjecanje Lige Regije 4 koje je bilo planirano za 02. svibnja 2015. godine, zbog zauzetosti bazena održat će se 09. svibnja 2015. godine. Ostale obavjesti nalaze u daljnjem tekstu.

Olimpovci osvojili 14 medalja na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci

Olimpovci osvojili 14 medalja na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci Datum: 24.03.2015

Na zimskom Prvenstvu Hrvatske u plivanju i Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine u Rijeci, Olimpovci su osvojili 14 medalja, 2 zlatne, 4 srebrne i 8 brončanih. Najuspješnije je bila juniorka Jana Vranić sa 5 medalja. Osvajači medalja bili su još i Suzana Ćorić, Tesa Novak, Karlo Iljaš i Nikola Iveković.

Na Mitingu sv. Patrik osvojeno 12 medalja i 4 pehara

Na Mitingu sv. Patrik osvojeno 12 medalja i 4 pehara Datum: 28.03.2015

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su 14. i 15. ožujka na jakom plivačkom natjecanju za mlađe kategorije pod nazivom Miting sv. Patrika. Miting je održan u Zagrebu na plivalištu Utrina. Osvojena su četiri pehara za najbolje rezultate u zbiru četiri discipline i 12 medalja za individualne nastupe.

Impresivan nastup Olimpovaca na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

Impresivan nastup Olimpovaca na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Datum: 04.03.2015

PK Olimp Terme Tuhelj impresivnim je nastupom na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u plivanju za Regiju 4  osvojio 126 odličja u svim dobnim kategorijama, od najmlađih početnika do mlađih seniora. Osvojena su odličja i u pet štafetnih utrka.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK