Važne obavijesti:

• Preminuo je Ivan Varvodić, predsjednik HPS-a, član FINA-e i LEN-a, HOO-a, veliki prijatelj našeg kluba.  Iskrena sućut!
  • Lista kandidata za prvo natjecanje u Šibeniku. Odjave do 30. 09. 2018. kod sportskog direktora.
  • Prijave za novu sezonu škole plivanja, djecu godišta 2008 - 2010. traju do 1. 10. 2018. godine. Za informacije obratiti se sportskom direkotru prof. Ivici Androiću 098/251-661. Testiranja radnim danom od 18,30 do 21 sat na bazenima Termi Tuhelj.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

PK Olimp Terme Tuhelj - Plivački vrtić

PK Olimp Terme Tuhelj - Plivački vrtić Datum: 18.03.2016

Plivački vrtić u sklopu Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj novi je proizvod iz radionice međunarodno poznatog i priznatog plivačkog stratega prof. Ivice Androića. Sve informacije nalaze se u daljnjem tekstu. Plivački vrtić kreće; priprema, pozor, start ili plivački rečeno; na svoja mjesta, "go".

Suzana Ćorić plivala na Prvenstvu Švicarske

Suzana Ćorić plivala na Prvenstvu Švicarske Datum: 16.03.2016

Zurich (SUI): Plivačica Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj i švicarskog SC Ulster nastupila je u Zurich-u na otvorenom Prvenstvu Švicarske od 10. do 13. ožujka 2016. godine. Natjecanje je održano na velikom 50 metarskom bazenu. U daljnjem tekstu donosimo rezultate sa natjecanja.

Jana Vranić i Karlo Iljaš osvojili odličja za Hrvatsku

Jana Vranić i Karlo Iljaš osvojili odličja za Hrvatsku Datum: 09.03.2016

KRANJ (SLO): Jana Vranić i Karlo Iljaš iz Plivačkog Kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su u sastavu plivačke reprezentacije Hrvatske na Četveroboju Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina i Srbija. Osvojili su 7 odličja kako u individualnim nastupima tako i u štafetama.

Prvenstvo Hrvatske - 22 odličja i 4 norme za EJP

Prvenstvo Hrvatske - 22 odličja i 4 norme za EJP Datum: 01.03.2016

SPLIT: Ovogodišnje zimsko Prvenstvo Hrvatske u plivanju i Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine bilo je jako uspješno za plivačice i plivače Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj. Na četverodevnom natjecanju koje se sastojalo od jutarnjih kvalifikacija i popodnevnih finala Plivački klub Olimp Terme Tuhelj osvojio je 22 odličja od toga 11 zlatnih, 6 srebrnih i 5 brončanih. Jana Vranić osvojila je 10 odličja i 4 norme za Europsko juniorsko prvenstvo u Mađarskoj, Tesa Novak 8 odličja i Karlo Iljaš 4.

Olimpovci imprsivni na Regionalnom u Sisku sa 197 postolja

Olimpovci imprsivni na Regionalnom u Sisku sa 197 postolja Datum: 10.02.2016

Ovogodišnje zimsko Regionalno prvenstvo Hrvatske u plivanju za Regiju 4 bilo je izrazito uspješno za plivačice i plivače Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj. Osvojeno je u individualnim i štafetnim utrkama 197 postolja što predstavlja i svojevrsni rekord.

Ana Majsec potvrdila norme za Europsko prvenstvo

Ana Majsec potvrdila norme za Europsko prvenstvo Datum: 29.01.2016

Ana Majsec plivačica s invaliditetom Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj potvrdila je norme za predstojeće Europsko prvenstvo u disciplinama  400 slobodno i 200 mješovito na Croatia Openu u Splitu, održanom 23. i 24. siječnja 2016. godine.

Tesa Novak oborila je državni rekord na 800 slobodno

Tesa Novak oborila je državni rekord na 800 slobodno Datum: 27.01.2016

Na plivačkom natjecanju HPS mini Grand prix Hrvatska - Medo 2016. oboren je 27 godina stari državni kadetski rekord u plivanju na 800 slobodno. Oborila ga je Tesa Novak (2004.) sa rezultatom 9;26,91.

Županijeke nagrade za perspektivne športaše Tesi i Viliju

Županijeke nagrade za perspektivne športaše Tesi i Viliju Datum: 27.01.2016

Centralna proslava dodjele priznanja najboljim športašima Županije Krapinsko zagorske održana je 22. siječnja 2016. godine u Stubičkim Toplicama. Najperspektivnijom športašicom  do 14 godina proglašena je Tesa Novak - 1. mjesto i Vili Sivec 3. - mjesto. Proslavi je nazočio i sportski direktor profesor Ivica Androić.

detaljnije

Devet medalja za Olimp na HPS mini Grand prix Medo 2016.

Devet medalja za Olimp na HPS mini Grand prix Medo 2016. Datum: 26.01.2016

Plivački klub Olimp Terme Tuhelj osvojio je 9 medalja na plivačkom natjecanju Medo 2016. Natjecanje je uvršteno u sustav HPS mini Grand prix Hrvatska. Tesa Novak je osvojila zlatne medalje u svim disciplinama u kojima je i nastupila, bila je najbolja kadetkinja natjecanja i na 800 slobodno oborila 27 godina stari državni rekord. Medalje su još osvojili Vili Sivec i Lovro Futivić. Manuel Jurak i najmlađi Patrik Erceg osvojili su više plasmana unutar prvih deset.

Olimpovci odlični u Sisku i Kranju

Olimpovci odlični u Sisku i Kranju Datum: 26.01.2016

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su 16. 01. 2016. godine na dva natjecanja. U Sisku na Ligi Regije 4 nastupilo je 20 natjecatelja, a u slovenskom Kranju na Dr. Figu 2 plivačice. Na oba natjecanja otplivani su odlični plivački rezultati.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK