Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Olimpovci impresivni na Jadran Grand prix-u 2015. u Splitu

Olimpovci impresivni na Jadran Grand prix-u 2015. u Splitu Datum: 27.10.2015

Plivačice i plivaći Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj impresivno su plivali na 1. ovogodišnjem HPS Jadran Grand prix natjecanju  u Splitu. Osvojeno je trinaest medalja, od toga sedam zlata, tri srebra i tri bronce. Trener prof. Ivica Androić.

Ana Majsec zlatna na Festivalu plivanja u Rijeci

Ana Majsec zlatna na Festivalu plivanja u Rijeci Datum: 27.10.2015

Plivačica Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj, Ana Majsec nastupila je na Festivalu plivanja u Rijeci. U svim disciplinama osvojila je zlatne medalje. Nastupila je u disciplinama 400 slobodno, 200 mješovito i 100 prsno.

Odlični Olimpovci na otvaranju sezone u Šibeniku

Odlični Olimpovci na otvaranju sezone u Šibeniku Datum: 14.10.2015

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupili su na prvom ovogodišnjem plivačkom natjecanju 11. mini Grand prix sveti Mihovil Šibenik 2015. U dvodnevnom natjecanju osvojili su ukupno 13 medalja, od toga 10 zlatnih i 3 brončane. Tesa Novak pobjednica je ovogodišnjeg šibenskog mitinga u ženskoj konkurenciji i nositeljica najvrednijeg rezultata. Mia Hren kao najmlađa polučila je 100 % učinak osvojivši 4 zlata kao i starija Tesa. Vili Sivec bio je dva puta zlatni, a Karlo Borovčak, Lovro Futivić i Mauro Šipek Glavač jednom brončani.

Serre Chevalier Francuska - zimske pripreme

Serre Chevalier Francuska - zimske pripreme Datum: 13.10.2015

Plivački klub Olimp Terme Tuhelj i ove godine za vrijeme zimskih praznika organizira skijanje i zimske pripreme u Francuskoj. Zanimljiva ponuda nalazi su u daljnjem tekstu.

Proslava 20 godina PK Olimp Terme Tuhelj

Proslava 20 godina PK Olimp Terme Tuhelj Datum: 24.09.2015

Centralna proslava 20 godina PK Olimp Terme Tuhelj održana je u Termama Tuhelj, 03. 10. 2015. godine s početkom u 19,30 sati.

Mihael Vukić na studiju u Kaliforniji

Mihael Vukić na studiju u Kaliforniji Datum: 14.09.2015

Najtrofejniji Olimpovac Mihael Vukić započeo je novu plivačku sezona na veleučilištu California State University Bakersfield. Kao jedan od top 5 plivača svih vremena na veleučilištu pojavio se na športskoj reklami veleučilišta i odlično su uklapa u proslavu 20 godišnjice PK Olimp Terme Tuhelj.

Natjecatelji Olimpa na pripremama u Šibeniku

Natjecatelji Olimpa na pripremama u Šibeniku Datum: 28.08.2015

Na Crnici u Šibeniku natjecatelji Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj započeli su pripreme za novu plivačku sezonu 2015/2016. Pod vodstvom sportskog direktora prof. Ivice Androića boravili su u Šibeniku od 23. do 30. kolovoza 2015. godine.

Pripreme kluba u Tuheljskim Toplicama

Pripreme kluba u Tuheljskim Toplicama Datum: 20.08.2015

Plivačice i plivači iz grupe trenerice Maje Bešenič započinju novu plivačku sezonu 2015 / 2016. u ponedjeljak, 24. 08. 2015. godine s početkom u 18,30 sati. Sastanak je ispred restorana / picerije na terasi u Termama Tuhelj na starom mjestu okupljanja. Sa sobom je potrebno donijeti sportsku opremu za bazen, a na sebi sportsku opremu za suhi trening i trčanje.  Želimo vam sretan i uspješan početak nove plivačke sezone.

Olimpovci osvojili 16 medalja na ljetnom Prvenstvu Hrvatske

Olimpovci osvojili 16 medalja na ljetnom Prvenstvu Hrvatske Datum: 23.07.2015

Četiri plivačice i devet plivača Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj nastupilo je na Prvenstvu Hrvatske u plivanju koje je Hrvatski plivački savez organizirao u Zagrebu na otvorenom plivalištu na Savi od 18. do 21. 07. 2015. godine. Osvojeno je ukupno 16 individualnih medalja od toga 2 zlata, 6 srebra i 8 bronci.

Odličan nastup Ane Majsec na Europskim igrama mladih

Odličan nastup Ane Majsec na Europskim igrama mladih Datum: 23.07.2015

Ana Majsec uspješno je nastupila je na Europskim igrama mladih za osobe s invaliditetom u Varaždinu.  Međunarodno natjecanje održano je na zavorenom bazenu u Varaždinu. Ana je nastupila u sastavu Plivačke reprezentacije Hrvatske za osobe s invaliditetom.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK