Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Kutak za roditelje

9 Olimpovaca brani boje Hrvatskog Zagorja na Prvenstvu Hrvatske

9 Olimpovaca brani boje Hrvatskog Zagorja na Prvenstvu Hrvatske Datum: 16.12.2017

Na zimsko Prvenstvo Hrvatske u 25 metarskim bazenima kvalificirali su se; Karlo Iljaš, Nikola Iveković, Lovro Futivić, Vili Sivec, Magda Slovenec, Lana Halapir, Lara Lončarić i Tesa Novak.

detaljnije

Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu - Rijeka, 21. - 23. 12. 2017.

Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu - Rijeka, 21. - 23. 12. 2017. Datum: 14.12.2017

Zimsko prvenstvo Hrvatske u plivanju na malim 25 metarskim bazenima održava se u Rijeci na bazenima Kantrida od 21. do 23. prosinca 2017. godine. Plivački klub Olimp nastupit će sa 4 plivača i 5 plivačica. Trener, prof. Ivica Anroić.

HPS Granični rezultati za nastup na PH

HPS Granični rezultati za nastup na PH Datum: 10.10.2017

Granični rezultati za nastup na Prvenstvima Hrvatske u plivanju za sezonu 2017. / 2018. Novina je mogućnost nastupa mlađih juniora na 50-ticama.

detaljnije

Natjecateljske kategorije za sezonu 2017. / 2018.

Natjecateljske kategorije za sezonu 2017. / 2018. Datum: 21.08.2017

Natjecateljske kategorije za sezonu 2017. / 2018. primjenjuju se od rujna 2017. godine, a verificiraju se od 01. siječnja 2018. godine.

ODLUKE KLUBA I ZAPISNICI

ODLUKE KLUBA I ZAPISNICI Datum: 01.02.2011

Objavljujemo pravne akte PK Olimp  Zabok.

Propozicije HPS-a, norme HOO i lista uspješnosti klubova

Propozicije HPS-a, norme HOO i lista uspješnosti klubova Datum: 16.01.2017

Komplet propozicija Hrvatskog plivačkog saveza za 2017. godinu, norme Hrvatskog olimpijskog odbora i lista uspješnosti klubova.

detaljnije

Biti roditelj plivača - preuzeti članak

Biti roditelj plivača - preuzeti članak Datum: 17.02.2016

Uputa roditeljima koji se nalaze u svijetu "Roditelja plivača".

10 zapovjedi roditeljima plivača - Rose Snyder

10 zapovjedi roditeljima plivača - Rose Snyder Datum: 19.03.2014

Rose Snyder, direktor trenerskog odjela USOC, direktor podrške klubovima USA Swimming sastavio je 10 zapovjedi roditeljima plivača, a preveo ih  je Boris Traljić iz Splita.

Radno vrijeme blagajnika kluba

Radno vrijeme blagajnika kluba Datum: 22.01.2013

Blagajničke poslove obavlja gospođa Marcela Hršak Erceg.

Plivački suci ZPSGZ - naputak

Plivački suci ZPSGZ - naputak Datum: 01.10.2014

Plivački suci ZPSGZ-a izdali su pojašnjenje i uputu svim plivačima natjecateljima da će svako penjanje preko ploče i namjerno udaranje po tehnici smatrati diskvalifikacijom kao (nesportsko ponasanje). Mi nikada nismo imali sa nesportskim ponašanjem problema jer se o tome u klubu vodi posebna briga i na nas se to sigurno ne odnosi. Ovo je samo informacija plivačkih sudaca kako će reagirati u idućem vremenu na takva događanja.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK