Važne obavijesti:

• Preminuo je Ivan Varvodić, predsjednik HPS-a, član FINA-e i LEN-a, HOO-a, veliki prijatelj našeg kluba.  Iskrena sućut!
  • Lista kandidata za prvo natjecanje u Šibeniku. Odjave do 30. 09. 2018. kod sportskog direktora.
  • Prijave za novu sezonu škole plivanja, djecu godišta 2008 - 2010. traju do 1. 10. 2018. godine. Za informacije obratiti se sportskom direkotru prof. Ivici Androiću 098/251-661. Testiranja radnim danom od 18,30 do 21 sat na bazenima Termi Tuhelj.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

Kutak za roditelje

Pogledajte...prehrana sportaša

Pogledajte...prehrana sportaša Datum: 02.05.2012

Posudili smo nekoliko tekstova od velikog broja odličnih, o prehrani sportaša kao i priručnik za roditelje od naših plivačkih prijatelja iz PK Medveščaka ( http://www.medvescak.hr/ ).

Objavljujemo FINA pravila plivanja/bazeni

Objavljujemo FINA pravila plivanja/bazeni Datum: 22.05.2010

Objavljujemo FINA PRAVILA PLIVANJA i FINA PRAVILA ZA BAZENE

detaljnije

Uključite se i Vi-roditelji u rad kluba!

Uključite se i Vi-roditelji u rad kluba! Datum: 24.09.2010

Uključite se aktivno u rad kluba za sve dobronamjerne ima mjesta. Nemojte samo kritizirati kako bi u klubu trebalo promijeniti ovo ili ono. Široka je lepeza aktivnosti unutar i oko kluba u kojima bi plivači ili roditelji mogli participirati, kad već jednom „uđu“ u svijet plivanja. Nažalost mali smo klub koji ima samo jednog trenera koji se mora baviti organizacijskim, financijskim i športskim pitanjima u klubu...

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK