Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Olimpovci osvojili 13 medalja i 2 pehara na Žapcu

Olimpovci osvojili 13 medalja i 2 pehara na Žapcu Datum: 04.03.2015

U Zagrebu na plivalištu Mladosti održan je HPS mini Grand prix Žabac 2015. PK Olimp Terme Tuhelj ukupno je osvojio 13 medalja i 2 pehara za otplivane odlične rezultate. Žabac je ujedno bio i 5. postaja HPS mini Grand prix-a Hrvatska.

Plan aktivnosti reprezentacija HPS-a za 2015. godinu

Plan aktivnosti reprezentacija HPS-a za 2015. godinu Datum: 18.02.2015

Hrvatski plivački savez donio je Plan aktivnosti, osnovne odredbe i norme reprezentacija Hrvatskog plivačkog saveza za 2015. godinu sa naglaskom na najznačajnija natjecanja.

detaljnije

Natjecateljske kategorije za sezonu 2014./2015.

Natjecateljske kategorije za sezonu 2014./2015. Datum: 15.09.2014

Natjecateljske kategorije plivača za sezonu 2014. / 2015. vrijede od 01. 01. 2015. godine. Plivačka sezona započinje u rujnu 2014. godine.

Ana Majsec zlatna u Italiji

Ana Majsec zlatna u Italiji Datum: 15.02.2015

Plivačica PK Olimp Terme Tuhelj polučila je odlične rezultate na 9. Otvorenom zimskom prvenstvu Italije u plivanju za osobe s invaliditetom. Nastupila je u sastavu reprezentacije Hrvatske. Natjecanje je održano u Napoliju, 07. i 08. veljače 2015. godine.

detaljnije

Dva pehara i 15 medalja na Medi 2015.

Dva pehara  i 15 medalja na Medi 2015. Datum: 06.02.2015

Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj impresivno su započeli plivačku sezonu u novoj godini. Na HPS mini Grand Prixu Medo 2015. osvojili su dva pehara (od ukupno četiri koje je priredio organizator) i 15 medalja, 6 zlatnih, 3 srebrne i 6 brončanih. Olimpovci su nastupili sa 5 plivača i 3 plivačice.

Župan Kolar primio Anu Majsec

Župan Kolar primio Anu Majsec Datum: 21.01.2015

Župan Željko Kolar upriličio je prijem za Anu Majsec, plivačicu PK Olimp Terme Tuhelj i junirsku reprezentativku Hrvatske za osobe sa invaliditetom.

Tesa Novak osvojila dvije bronce u Kranju

Tesa Novak osvojila dvije bronce u Kranju Datum: 19.01.2015

Šest plivačica i plivača PK Olimp Terme Tuhelj nastupilo je na jakom međunarodnom plivačkom mitingu u Kranju, 17. 01. 2015. godine. Tesa Novak osvojila je brončane medalje u disciplinama 100 slobodno i 100 leptir. Odlično je plivala i najmlađa Mia Hren u konkurenciji sa dvije godine starijim plivačicama. Nadomak medalje bio je i Nikola Iveković osvojivši četvrto mjesto u disciplini 100 slobodno. Olimpovci su nastupili pod dirigentskom palicom spotrskog direktora profesora Ivice Androića.

Jana Vranić dobitnica nagrade grada Zaboka

Jana Vranić dobitnica nagrade grada Zaboka Datum: 24.12.2014

Na ovogodišnjoj Večeri Zabočana koja je održana u atriju Osnovne škole K.Š. Gjalskog u Zaboku, Jana Vranić dobila je nagradu za najbolju športašicu u 2014. godini u kategoriji natjecatelja koji se natječe u klubovima izvan grada.

Plivačice Olimpa izborile viši rang na Ekipnom PH u Zadru

Plivačice Olimpa izborile viši rang na Ekipnom PH u Zadru Datum: 23.12.2014

Na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u plivanju Olimpovi plivači nastupili su u Splitu i ostvarili planirani cilj ostanka u B skupini klubova. Plivačice su odličnim nastupom u Zadru ostvarile dugo željeni cilj i ušle u B skupinu plivačkih klubova uz oboreni državni rekord Jane Vranić na 100 metara slobodno.

Ana Majsec odlična u Italiji

Ana Majsec odlična u Italiji Datum: 15.12.2014

Plivačica PK Olimp Terme Tuhelj i juniorska reprezentativka Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom nastupila je u sastavu reprezentacije na međunarodnom plivačkom natjecanju u Bresci-ji. Na jednodnevnom natjecanju koje je održano, 14. 12. 2014. godine naša reprezentacija osvojila je ukupno drugo mjesto u iznimno jakoj konkurenciji. Veliki doprinos dala je Ana Majsec kako u individualnim disciplinama tako i u štafeti.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK