Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Impresivan nastup Olimpovaca u Varaždinu

Impresivan nastup Olimpovaca u Varaždinu Datum: 15.12.2014

U Varaždinu je održan četvrti po redu međunarodni plivački miting Sveti Nikola. Natjecanje se boduje i za HPS mini Grand Prix Hrvatska. Nastupilo je 10 plivačica i plivača PK Olimp Terme Tuhelj Osvojeno je 12 odličja, pehar i novčane nagrade.

Ivan Bogdanić dobitnik godišnje nagrade Grada Krapine

Ivan Bogdanić dobitnik godišnje nagrade Grada Krapine Datum: 06.12.2014

Ivan Bogdanić dobitnik je godišnje nagrade Grada Krapine za 2014. godinu u kategoriji sportaša koji se natjeću u klubu izvan Grada Krapine.

12 medalja i 5 rekorda mitinga najmlađih Olimpovaca u Sisku

12 medalja i 5 rekorda mitinga najmlađih Olimpovaca u Sisku Datum: 02.12.2014

PK Olimp Terme Tuhelj nastupio je sa 10 natjecatelja na međunarodnom plivačkom mitingu Sisak mali - Memorijal Miriane Vasilj. Na jednodnevnom natjecanju osvojeno je 12 medalja (7 zlatnih, 1 srebrnu i 4 brončane), 5 rekorda mitinga, najvredniji rezultat natjecanja, najvrednije rezultate u najstarijoj kategoriji dječaka i djevojčica i drugo vrijeme u štafeti, ali izvan konkurencije jer nije bilo plivačice u jednom godištu pa je mjesto u timu na zamolbu popunila Ema Krstić iz zadarske Jadere.

Olimpovci odlični u Kranju i Zadru

Olimpovci odlični u Kranju i Zadru Datum: 24.11.2014

Dana, 22. i 23. studenoga 2014. godine PK Olimp Terme Tuhelj nastupio je na dva međunarodna natjecanja. Najstariji su plivali u Kranju, a mlađi u Zadru. Ukupno su osvojili 9 medalja.

34 medalje i 2 državna rekorda iz Celja

34 medalje i 2 državna rekorda iz Celja Datum: 17.11.2014

Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj nastupili su na dvodnevnom plivačkom natjecanju 29. Miting mesta Celja i osvojili 34 medalje, 17 zlatnih uključujući i štafetnu utrku, 12 srebrnih i 5 brončanih. Jana Vranić oborila je državni rekord na 200 i 800 slobodno.

detaljnije

Europsko juniorsko prvenstvo Baku - 23. - 27. 06. 2015.

Europsko juniorsko prvenstvo Baku - 23. - 27. 06. 2015. Datum: 13.11.2014

Odluka izbornika reprezentacije Miloša Miloševića vezana uz kvalifikacijsko natjecanje za Europsko juniorsko prvenstvo u Baku-u, a koje će se održati od 23. do 27. 06. 2015. godine.

Jana Vranić obara državne rekorde nakon Sarajeva i u Zagrebu

Jana Vranić obara državne rekorde nakon Sarajeva i u Zagrebu Datum: 10.11.2014

Nakon natjecanja u Sarajevu Jana Vranić nastavlja sa praksom obaranja državnih rekorda. U Zagrebu na Mitingu Mladost  oborila je državne rekorde u mlađe juniorskoj konkurenciji  na 100 i 200 metara slobodno. I ostali plivači dali su svoj puni doprinos na natjecanju koji je i ove godine bio iznimno jak sa nastupima poznatih imena iz svijeta plivanja.

Berba medalja u Koprivnici

Berba medalja u Koprivnici Datum: 10.11.2014

Plivačice i plivači PK Oimp Terme Tuhelj nastupili su na 5. Kupu grada Koprivnice, 08. 11. 2014. godine. Pod ravnanjem trenerice Maje Bešenić koja je imala i svoj prvi samostalni debi na ovom natjecanju osvojeno je 19 odličja, 9 zlatnih, 7 srebrnih i 3 brončane.

Goran Koprivnjak odličan na početku plivačke sezone u Americi

Goran Koprivnjak odličan na početku plivačke sezone u Americi Datum: 03.11.2014

Senior Goran Koprivnjak član PK Olimp Terme Tuhelj i stipendist veleučilišta The George Washington University odlično je započeo plivačku sezonu i u zadnjih mjesec dana nastupio na četiri mitinga. Iz dana u dan je sve brži, osvaja odličja i predstavlja važnu kariku u sveučilišnom timu.

Mihael Vukić startao pobjedom na mitingu u Phoenix-u

Mihael Vukić startao pobjedom na mitingu u Phoenix-u Datum: 25.10.2014

Plivač PK Olimp Terme Tuhelj Mihael Vukić nastupio je, 18. 10. 2014. godine u sastavu veleučilišta California State University Bakersfield na plivačkom mitingu u Phoenix-u, Arizona, prvom ove plivačke sezone i pobijedio u svojoj disciplini 100 Yard-i leptir.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK