Patrik Podlesek

Datum rođenja: 03.02.2006

3.Olimpovo natjecanje

Datum: 15.04.2013
... , 2.Roko Rožić, 3.Patrik Podlesek,(ž), 1.Nika Šimag, 2.Petra Mučnjak, 3.Sara Turčić.   apsolutna kategorija, 100 slobodno;(m), 1.Filip Basa, 2.Vili Sivec, 3.Mislav Hren, (ž), 1.Magda Slovenec, 2.Dorotea Iveković, 3.Hana Sivec. B kategorija, 50 slobodno; (m), 1.Filip Slovenec, 2.Franko Gretić, 3.Mario Gjenero, (ž), 1.Helena Črnjević, 2.Dora Vlašić, 3.Ivana Vlašić. C kategorija, 25 slobodno; (m), 1.Egon Belošević, 2.Bruno Špiljar, 3.Erik H...

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK