Patrick Henc

Datum rođenja: 13.08.2012

Detaljni rezultati (Hrvatski plivački savez)

USPJEŠNO ODRŽANO NATJECANJE OLIMPOVE ŠKOLE PLIVANJA

Datum: 14.05.2012
... k, kategorija D, 1. Patrick Henc, 2. Dorian Škurina, 3. Jakov Oremuš, plivačice, 1. Antonia Pek, 2. Karla matešić, 3. Jana Burek. leđno; kategorija A, 1. Željko Filipović, 2. Manuel Jurak, 3. Jurica Obrež, plivačice, 1. Mia Lež, 2. Laura Ulama, 3. Magda Topić, kategorija B, 1. Dominik Brodar, 2. Filip Basa, 3. Marko Petravić, plivačice, 1. Ivana Vlašić, 2. Helena Črnjević, 3. Ana Majsec, kategorija C, 1. Luka Starešina, 2. Mario Gjenero, 3. Filip...

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK