Mia Marija Lež

Datum rođenja: 15.03.1999

Detaljni rezultati (Hrvatski plivački savez)

PK Olimp odabrao Kranj za početak plivačke sezone

Datum: 13.10.2013
... Zaprešića, Mia Marija Lež iz Zaboka i Laura Ulama iz Kumrovca, a u (C) godištu 2000. i 2001. naša poznata plivačica i višestruka rekorderka Hrvatske Jana Vranić . Uz nju i Klara Očić obje iz Zabočkog Martinišća, Nikolina Juričan iz Desinića, Magda Topić iz Pregrade, Marta Vidas iz Stubice i Erika iz plivačke obitelji Škurina iz Oroslavja.  Plivačice Magda Slovenec, Lara Lončarić, Marta Muraja i Lana Halapir osnovnoškolke i per...

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK