Dominik Grah

Datum rođenja: 04.05.2004

Uspješno održano 4. Natjecanje Olimpove škole plivanja

Datum: 24.04.2014
... Ricijaš, 2. Dominik Grah, 3. Gabrijel Gretić, (ž) 1. Lucija Mučnjak, 2. Petra Mučnjak, 3. Laura Vuglec. Kategorija (D) u disciplini 25 leđno: (m) 1. Fran Bregež, 2. Lovro Marić, 3. Marin Mikuljan, (ž) 1. Mia Hren, 2. Melania Berc, 3. Dora Kunić. Apsolutna kategorija (A) u disciplini 50 m prsno: (m) 1. Nino Hursa (ŠP Jezerčica), 2. Manuel Jurak, 3. Rene Hursa (ŠP Jezerčica), (ž) 1. Tesa Novak, 2. Magda Slovenec, 3. Dorotea Iveković. Kategorija (B) u disciplin...

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK