Važne obavijesti:

• Sv. Patrik 2019. - propozicije.
  • Mini Grand Prix Medo 2019. - propozicije, lista prijava SVI.
  • Regionalno PH za kadete - propozicije, kandidati.
  • Prvenstvo Hrvatske za kadete - propozicije.
  • Grand Prix Victoria Primorje 2019. - raspis.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete Datum: 04.02.2018

Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete u Sisku nastupilo je 20 natjecatelja Olimpa iz Zaboka. Ukupno su u individualnim i štafetnim utrkama osvojili 60 medalja.

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini Datum: 29.01.2018

U organizaciji Športske zajednice Krapinsko zagorske županije održana je svečana dodjela priznanja za najbolje športaše u 2017. godini. Svečanost je održana u Zaboku, 26. siječnja 2018. godine. Jana Vranić najbolja je športašica u ženskoj kategoriji.

Olimpovci na skijanju u Sloveniji

Olimpovci na skijanju u Sloveniji Datum: 23.01.2018

Plivačice i plivači Olimpa iskoristili su jedan dan odmora od treninga za boravak u prirodi na snijegom okupanoj Rogli u Sloveniji.

U Sesvetama na Medi osvojeno 10 medalja

U Sesvetama na Medi osvojeno 10 medalja Datum: 15.01.2018

Olimpovci su na Medi HPS mini Grand Prix osvojili 10 medalja. Najbolji pojedinac Mauro Šipek Glavač osvojio je 6 medalja i postao pobjednikom u mlađim kadetima. Mlađa kadetkinja Jana Pavalić osvojila je 4 medalje. Bodove za mini Grand Prix osvojio je ulazni kadet Patrik Erceg zauzevši odlično sedmo mjesto u ukupnom plasmanu sa godinu starijim plivačima.

detaljnije

Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu

Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu Datum: 15.01.2018

Na plivačkom mitingu u njemačkom Nordlingenu, 13. siječnja 2018. godine Bruno i David Ricijaš osvojili su 6 medalja.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK