Važne obavijesti:

• Regionalno PH Vukovar - propozicije i lista prijava, troškovi natjecanja.
  • Sveti Krševan Zadar - rezultati.
  • Sveti Nikola Varaždin - propozicije.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Hrvatska

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Hrvatska Datum: 25.07.2017

Ovogodišnja pobjednica serijala natjecanja HPS mini Grand prix Hrvatska u ženskoj konkurenciji postala je po drugi put za redom Tesa Novak. Deveto mjesto u muškoj konkurenciji zauzeo je Vili Sivec.

Na 32. Zlatnom medvjedu otplivano 17 finala

Na 32. Zlatnom medvjedu otplivano 17 finala Datum: 10.07.2017

32. Zlatni medvjed održan je u Zagrebu na bazenu Svetice, 8. i 9. srpnja 2017. godine. Nastupilo je 12 plivačica i plivača Olimpa iz Zaboka. Otplivano je 17 finalnih utrka.

Jana Vranić osma na Europskom juniorskom prvenstvu u Izraelu

Jana Vranić osma na Europskom juniorskom prvenstvu u Izraelu Datum: 10.07.2017

Jana Vranić nastupila je na Europskom juniorskom prvenstvu u plivanju održanom u Izraelu od 28. lipnja do 2. srpnja 2017. godine. U sastavu reprezentacije Hrvatske bio je i trener prof. Ivica Androić. Najbolji plasman Jana je ostvarila u disciplini 50 metara leptir zauzevši osmo mjesto u Europi.

151 medalja za Olimp Zabok na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku

151 medalja za Olimp Zabok na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku Datum: 10.07.2017

Na ovogodišnjem ljetnom Regionalnom prvenstvu Hrvatske za Regiju 4 u Sisku, koje je od ove godine odvojeno od kategorija mlađih kadeta i početnika nastupilo je 13 plivača i 8 plivačica Olimpa iz Zaboka. U individualnim disciplinama osvojili su 83 medalje i 68 u štafetnim utrkama. PK Olimp Zabok vodila je mag. cin. Maja Martinić.

47 medalja sa Regionalnog PH za početnike i mlađe kadete u Siska

47 medalja sa Regionalnog PH za početnike i mlađe kadete u Siska Datum: 25.06.2017

Na ovogodišnjem ljetnom Regionalnom prvenstvu Hrvatske za početnike i mlađe kadete Regije 4 u Sisku, PK Olimp iz Zabok osvojio je ukupno 47 medalja uz nastup 6 plivačica i 11 plivača.

Olimpovci treći put ukupni pobjednici u Varaždinskim Toplicama

Olimpovci treći put ukupni pobjednici u Varaždinskim Toplicama Datum: 15.06.2017

Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok postali su treći put za redom ukupni pobjednici mitinga Vodeni lav u Varaždinskim Toplicama. Svi plivači dali su svoj doprinos u prikupljanju bodova za ukupnu pobjedu. Bodovalo se prvih deset plasmana u svakoj kategoriji. Ukupno su osvojene 82 medalje.

Trinaest medalja za Olimp na mitingu u Welsu

Trinaest medalja za Olimp na mitingu u Welsu Datum: 11.06.2017

Plivačice i plivači Olimpa nastupili su na dvodnevnom natjecanju u austrijskom Welsu. Osvojili su deset medalja u jakoj međunarodnoj konkurenciji. Osvajači medalja bili su; Jana Vranić, Tesa Novak, Jana Pavalić i Mauro Šipek Glavač. Pehare za najvrednije pojedinačne rezultate u svojim kategorijama osvojile su Magda Slovenec (2002.) za 100 slobodno i Tesa Novak (2004.) također za 100 slobodno. Medalju je osvojila i Olimpova štafeta.

detaljnije

Na Grand prix-u u Sisku osvojeno 7 medalja.

Na Grand prix-u u Sisku osvojeno 7 medalja. Datum: 01.06.2017

Plivački klub Olimp Zabok u Sisku na predzadnjem Grand prix-u ove sezone osvojio je 7 medalja. Osvajaći medalja su Jana Vranić, Karlo Iljaš i Lana Halapir. Nastupilo je 12 natjecatelja Olimpa, 7 plivačica i pet plivača.

Najmlađi Olimpovci u Rijeci osvojili 15 medalja

Najmlađi Olimpovci u Rijeci osvojili 15 medalja Datum: 01.06.2017

Na međunarodnom plivačkom mitingu pod nazivom Rijeka 08, natupilo je 15 najmlađih plivačica i plivača Olimpa iz Zaboka. Osvojili su ukupno 15 medalja. U ukupnim plasmanima svojih kategorija viceprvaci su postali Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač i Mia Hren.

11 medalja za PK Olimp u Sisku

11 medalja za PK Olimp u Sisku Datum: 21.05.2017

Sedma, ujedno i predzadnja postaja serijala HPS mini Grand prix Hrvatska održala se u Sisku pod nazivom 8. sveti Kvirin. Plivačice i plivači PK Olimp Zabok osvojili su 11 medalja. Osvajaći su; Patrik Erceg (4), Vili Sivec (2), Tesa Novak (2), Mauro Šipek Glavač (2) i Mia Hren (1). Nastupilo je 6 plivača i 5 plivačica PK Olimp Zabok.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK