Važne obavijesti:

• Regionalno PH - propozicije (REZULTATI).
  • Miting Mladost 2018 - rezultati
  • Sveti Krševan Zadar - lista kandidata.
  • Sveti Nikola Varaždin - propozicije.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

Na Ekipnom prvenstvu osigurana B divizija za plivačice Olimpa

Na Ekipnom prvenstvu osigurana B divizija za plivačice Olimpa Datum: 16.03.2018

Plivačice Olimpa iz Zaboka zadržale su status u B diviziji klubova na Ekipnom A i B prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu na bazenu Svetice. Izborile su 6 mjesto.

detaljnije

Odlični Olimpovci na mitingu Žabac 2018.

Odlični Olimpovci na mitingu Žabac 2018. Datum: 08.03.2018

PK Olimp Zabok sa 13 natjecatelja nastupio je na međunarodnom mitingu Žabac 2018. u Zagrebu. Osvojeno je 7 odličja.

Odlični Olimpovci osvojili 82 postolja na Ligi Regije 4 u Sisku

Odlični Olimpovci osvojili 82 postolja na Ligi Regije 4 u Sisku Datum: 27.02.2018

SISAK: III i IV kolo Lige za Regiju 4 donijelo je odlične rezultate za 20 plivačica i plivača Olimpa koji su na ovom natjecanju osvojili 82 postolja obzirom da se na Ligama ne dijele medalje. Od toga je 40 bilo prvih mjesta u svim kategorijama.

Patrik Erceg sedmi na Kadetskom prvenstvu Hrvatske

Patrik Erceg sedmi na Kadetskom prvenstvu Hrvatske Datum: 14.02.2018

Na zimskom Kadetskom prvenstvu Hrvatske u Zadru boje Olimpa iz Zaboka branili su; Patrik Erceg, brat i sestra Petar i Jana Pavalić, Gašpar Futivić i Mauro Šipek Glavač.

Karlo Iljaš peti na Victoriji u Rijeci

Karlo Iljaš peti na Victoriji u Rijeci Datum: 14.02.2018

Na međunarodnom plivačkom mitingu Victoria - Primorje u Rijeci, Olimpovci su nastupili sa četiri plivačice i tri plivača. Pozivu sportskog direktora odazvali su se; Karlo Iljaš, Nikola Iveković, Vili Sivec, Lana Halapir, Magda Slovenec, Tesa Novak i Hana Sivec

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete Datum: 04.02.2018

Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete u Sisku nastupilo je 20 natjecatelja Olimpa iz Zaboka. Ukupno su u individualnim i štafetnim utrkama osvojili 60 medalja.

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini Datum: 29.01.2018

U organizaciji Športske zajednice Krapinsko zagorske županije održana je svečana dodjela priznanja za najbolje športaše u 2017. godini. Svečanost je održana u Zaboku, 26. siječnja 2018. godine. Jana Vranić najbolja je športašica u ženskoj kategoriji.

Olimpovci na skijanju u Sloveniji

Olimpovci na skijanju u Sloveniji Datum: 23.01.2018

Plivačice i plivači Olimpa iskoristili su jedan dan odmora od treninga za boravak u prirodi na snijegom okupanoj Rogli u Sloveniji.

U Sesvetama na Medi osvojeno 10 medalja

U Sesvetama na Medi osvojeno 10 medalja Datum: 15.01.2018

Olimpovci su na Medi HPS mini Grand Prix osvojili 10 medalja. Najbolji pojedinac Mauro Šipek Glavač osvojio je 6 medalja i postao pobjednikom u mlađim kadetima. Mlađa kadetkinja Jana Pavalić osvojila je 4 medalje. Bodove za mini Grand Prix osvojio je ulazni kadet Patrik Erceg zauzevši odlično sedmo mjesto u ukupnom plasmanu sa godinu starijim plivačima.

detaljnije

Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu

Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu Datum: 15.01.2018

Na plivačkom mitingu u njemačkom Nordlingenu, 13. siječnja 2018. godine Bruno i David Ricijaš osvojili su 6 medalja.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK