Važne obavijesti:

• Regionalno PH - propozicije (REZULTATI).
  • Miting Mladost 2018 - rezultati
  • Sveti Krševan Zadar - lista kandidata.
  • Sveti Nikola Varaždin - propozicije.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

Lea Piljek izgovorila prisegu na 17. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića

Lea Piljek izgovorila prisegu na 17. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića Datum: 25.05.2018

Plivačica Olimpa iz Zaboka Lea Piljek imala je izuzetnu čast izgovoriti prisegu u ime svih natjecatelja na 17. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića u Zaboku.

Olimp na Svetom Kvirinu osvojio 11 medalja

Olimp na Svetom Kvirinu osvojio 11 medalja Datum: 24.05.2018

Plivačice i plivači PK Olimp iz Zaboka na Svetom Kvirinu u Sisku osvojili su ukupno 11 medalja.

Lori Šipek Glavač osvojila vrijednu likovnu nagradu

Lori Šipek Glavač osvojila vrijednu likovnu nagradu Datum: 16.05.2018

Lori Šipek-Glavač osvojila je drugu nagradu u kategoriji likovnih radova učenika i učenica osnovnih škola od I. do IV. razreda.

Dva Trofeja Grdelin i 7 medalja iz Splita

Dva Trofeja Grdelin i 7 medalja iz Splita Datum: 13.05.2018

Na Grdelinu u Splitu nastupilo je 26 najmlađih plivačica i plivača PK Olimp iz Zaboka. Ukupno su osvojili 7 medalja. Najbolji pojednici i osvajači Trofeja Grdelin bili su Jana Pavalić i Toto Šipek Glavač. Toto je postao i ukupni pobjednik kategorije dječaka 2009. i mlađi (godinu mlađi od konkurencije), a Jana je postala viceprvakinjom u 2007. godištu među djevojčicama.

Olimpovci na Velikoj nagradi Siska osvojili 27 medalja

Olimpovci na Velikoj nagradi Siska osvojili 27 medalja Datum: 13.05.2018

20. Velika nagrada Sisak Janafa održana je 05. svibnja 2018. godine na kojoj je nastupilo 8 najstarijih natjecatelja Plivačkog kluba Olimp iz Zaboka. Ukupno su osvojili 27 medalja. Po prvi puta ove godine svi redom osvojili su dvije i više medalja.

Toto Šipek Glavač u Zagrebu osvojio 3 zlata

Toto Šipek Glavač u Zagrebu osvojio 3 zlata Datum: 23.04.2018

Na plivačkom natjecanju za kategoriju početnika u Zagrebu na Medeku nastupio je jedini predstavnik Olimpa, Toto Šipek Glavač i osvojio 3 zlatna odličja.

12 medalja za Olimp na Festivalu plivanja u Zagrebu

12 medalja za Olimp na Festivalu plivanja u Zagrebu Datum: 11.04.2018

Plivački klub Olimp iz Zaboka nastupio je sa 15 natjecatelja na međunarodnom plivačkom natjecanju Festival plivanja u Zagrebu na Sveticama. Osvojeno je ukupno 12 medalja, a tribine je krasila nova reklama Olimpa sa istaknutim obilježjima kluba, grbovima Županije i Zaboka, te Termi Tuhelj.

detaljnije

Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o.

Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o. Datum: 27.03.2018

Vrijedna donacija bočica-bidona za sve naše plivačice i plivače.

Tesa i Karlo odlični u Beogradu, najmlađi brzi na Patriku

Tesa i Karlo odlični u Beogradu,  najmlađi brzi na Patriku Datum: 23.03.2018

Tesa Novak i Karlo Iljaš odlični u sastavu reprezentacije Hrvatske u Beogradu na susretu reprezentacija Hrvatske, Srbije, Slovenje, Bosne i Hercegovine. Medalje i pokali za najmlađe Olimpovce na Patriku u Zagrebu.

Gita Vlahek - priznanje za likovni rad

Gita Vlahek - priznanje za likovni rad Datum: 19.03.2018

Plivačica Gita Vlahek primila je nagradu za iznimam likovni rad na prijemu u Primoštenu 16. ožujka 2018. godine.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK