Važne obavijesti:

• Jadran grand prix, propozicije, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Cijena naručenih kostima za plivanje - Olimp: muški 190 kn, ženski 245 kn.
  • Propozicije, Kup grada Koprivnice (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije i lista prijava svi - Vidra 2017.,  Zagreb (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije 45. Miting Mladost 2017. (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije za Kup Celje 2017. (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, Regionalno PH - Regija 4 (KUTAK ZA RODITELJE).

Ana Majsec na postolju u Velenju

Ana Majsec na postolju u Velenju Datum: 04.06.2016

Ana Majsec plivačica PK Olimp Terme Tuhelj i juniorska reprezentativka Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom popela se tri puta na postolje jakog plivačkog natjecanja u Velenju.

Karlo Iljaš osvojio 3 medalje u Sisku

Karlo Iljaš osvojio 3 medalje u Sisku Datum: 01.06.2016

Na međunarodnom plivačkom mitingu HPS Grand Prix 18. Sisak održanom 28. 05. 2016. godine nastupilo je 7 natjecatelja PK Olimp Terme Tuhelj. Karlo Iljaš osvojio je 3 medalje, zlatnu, srebrnu i brončanu.

Najmlađi Olimpovci osvojili 7 medalja u Rijeci

Najmlađi Olimpovci osvojili 7 medalja u Rijeci Datum: 01.06.2016

Na međunarodnom plivačkom mitingu Rijeka 08, održanom 28. 05. 2016. godine na olimpijskom bazenu Kantrida u Rijeci, PK Olimp Terme Tuhelj osvojio je 7 medalja. Najbolji pojedinac u 2006. godištu bio je Mauro Šipek Glavač osvojivši 1. mjesto u ukupnom plasmanu. U 2005. godištu Patrik Erceg  je ukupno bio 3.

Devet medalja i pokal sa svetog Kvirina u Sisku

Devet medalja i pokal sa svetog Kvirina u Sisku Datum: 17.05.2016

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj osvojili su devet medalja na svetom Kvirinu u Sisku. Pobjednica mitinga u kadetima je Tesa Novak ujedno i ovogodišnja pobjednica HPS mini Grand prix Hrvatska. Pod stručnim vodstvom trenera Ivice Androića i Maje Bešenić nastupilo je 10 natjecatelja, dvije kadetkinje i 8 kadeta.

Odlični Olimpovci osvojili 12 medalja u Splitu

Odlični Olimpovci osvojili 12 medalja u Splitu Datum: 10.05.2016

SPLIT: Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj nastupili su na međunarodnom plivačkom natjecanju Grdelini svetog Duje u Splitu. Osvojili su 10 individualnih i 2 medalje u štafetama. Osvajači medalja su; Mauro Šipek Glavač, Mia Hren i Patrik Erceg. U ukupnom poretku po kategorijama; Mauro Šipek Glavač osvojio je prvo mjesto i Trofej Grdelin, Mia Hren je bila druga, a Patrik Erceg treći. Patrik je također osvojio Trofej Grdelin namijenjen pobjednicima u delfinu.

Mia Hren primila nagradu Općine Gornja Stubica

Mia Hren primila nagradu Općine Gornja Stubica Datum: 28.04.2016

Mia Hren primila je Zahvalnicu kao najperspektivnija mlada sportašica Općine Gornja Stubica. Nagradu je primila na svečanoj sjednici Općinskog vijeća, 22. travnja 2016. godine povodom Dana općine i župe svetog Jurja Gornja Stubica.

Olimpovci osvojili 9 medalja na Festivalu plivanja

Olimpovci osvojili 9 medalja na Festivalu plivanja Datum: 27.04.2016

Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj osvojili su 9 medalja na Festivalu plivanja u Zagrebu, 23. i 24. travnja 2016. godine. Pet je bilo zlatnog sjaja, jedna srebrna i tri brončane. Medalje su osvojili Tesa Novak, koju već i prije službenog završetka možemo proglasiti pobjednicom HPS mini Grand Prix-a Hrvatska, Vili Sivec i Patrik Erceg među najmlađima.

Olimpovci odlični u Celju

Olimpovci odlični u Celju Datum: 06.04.2016

Celje (SLO): Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj odlično su plivali na 21. "Velikonočnom mitingu" u Celju, 02. travnja 2016. godine. Usvojili su 20 individualnih i 8 štafetnih medalja u svim dobnim kategorijama. Pod vodstvom mag. cin. Maje Bešenić nastupilo je 15 natjecatelja Olimpa.

detaljnije

Četiri pehara i devet medalja na Mitingu sveti Patrik 2016.

Četiri pehara i devet medalja na Mitingu sveti Patrik 2016. Datum: 22.03.2016

Odlična prezentacija plivačica i plivača u Zagrebu na tradicionalnom 12. po redu Mitingu sv. Patrik. Osvojena su četiri pehara i devet medalja. Osvajači odličja su; Tesa Novak, Mia Hren, Patrik Erceg i Mauro Šipek Glavač. Svi ostali plivači  popravili su svoja osobna vremena.

PK Olimp Terme Tuhelj - Plivački vrtić

PK Olimp Terme Tuhelj - Plivački vrtić Datum: 18.03.2016

Plivački vrtić u sklopu Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj novi je proizvod iz radionice međunarodno poznatog i priznatog plivačkog stratega prof. Ivice Androića. Sve informacije nalaze se u daljnjem tekstu. Plivački vrtić kreće; priprema, pozor, start ili plivački rečeno; na svoja mjesta, "go".

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja