Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Plivačice PK Olimp Zabok u B diviziji

Plivačice PK Olimp Zabok u B diviziji Datum: 22.12.2016

Na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u plivanju plivačice PK Olimp Zabok plasirale su se iz C u B diviziju, a plivači odžali status u B diviziji. Natjecanja su održana, 17. i 18. prosinca 2016. godine u Splitu za plivačice i Zadru za plivače.

Odlični Olimpovci osvojili 19 medalja u Varaždinu

Odlični Olimpovci osvojili 19 medalja u Varaždinu Datum: 19.12.2016

Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok nastupili su 10. prosinca na međunarodnom plivačkom mitingu u Varaždinu. Osvojili su ukupno 19 individualnih medalja. Pobjednica mitinga u ženskoj kategoriji postala je Tesa Novak. Ujedno je otplivala i najvredniji rezultat mitinga u ženskoj konkurenciji na 100 slobodno. Mauro Šipek Glavač i Mia Hren otplivali su najvrednije rezultate u svojim kategorijama na 400 slobodno.

14 odličja za PK Olimp Zabok na Sisku malom

14 odličja za PK Olimp Zabok na Sisku malom Datum: 11.12.2016

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok nastupili su na dvanaestom po redu plivačkom natjecanju Sisak mali 2016. i osvojili 14 medalja, od toga 3 zlatne, 6 srebrnih i 5 brončanih. Nastupilo je 17 natjecatelja Olimpa predvođeni sportskim direktorom prof. Ivicom Androićem.

Olimp Zabok bogatiji za 10 medalja iz Zadra

Olimp Zabok bogatiji za 10 medalja iz Zadra Datum: 28.11.2016

Na jakom međunarodnom plivačkom mitingu HPS mini Grand Prix Sveti Krševan u Zadru plivački klub Olimp Zabok nastupio je sa 5 natjecatelja. Ukupno je osvojeno 10 medalja. Tesa Novak postala je pobjednicom mitinga u ženskoj kategoriji i vodi u ukupnom plasmanu Grand Prix-a nakon dva natjecanja.

Bruno i David Ricijaš osvojili 3 medalje u Berlinu

Bruno i David Ricijaš osvojili 3 medalje u Berlinu Datum: 22.11.2016

Na plivačkom natjecanju regije Reinickendoft - Berlin održanom 19. 11. 2016. godine, Bruno i David Ricijaš osvojili su 3 medalje za svoj novi plivački klub SSC - Berlin - Reinickendoft u kojem sada treniraju. Bili su dosadašnji plivači Plivačkog kluba Olimp Zabok.

detaljnije

PK Olimp osvojio 34 medalje u Celju.

PK Olimp osvojio 34 medalje u Celju. Datum: 20.11.2016

PK Olimp Zabok već tradicionalno u sudenome odabire Celje za provjeru rada u proteklom vremenu od početka nove plivačke sezone. U dva dana natjecanja i najstariji i najmađi plivači  mogu pokazati na jednom mjestu razinu dosadašnje forme. Ukupno su osvojene 34 medalje što govori da se u klubu odlično radi.

17 odličja za PK Olimp Zabok u Koprivnici

17 odličja za PK Olimp Zabok u Koprivnici Datum: 10.11.2016

Plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka nastupili su prošlu subotu na  7. Plivačkom kupu grada Koprivnice. Organizator jednodnevnog natjecanja za najmlađe kategorije bio je plivački klub Cerine. Plivački program je sadržavao pet individualnih disciplina u četiri kategorije. Olimpovci su osvojili ukupno 17 medalja, od toga 11 zlatnih, 3 srebrne i 3 brončane.

PK Olimp Zabok na Vidri osvojio 14 medalja

PK Olimp Zabok na Vidri osvojio 14 medalja Datum: 02.11.2016

Na mitingu Vidra 2016. u Zagrebu nastupilo je 470 plivačica i plivača iz 18 hrvatskih plivačkih klubova. Plivački klub Olimp Zabok osvojio je 14 odličja (Tesa Novak, Mia Hren, Mauro Šipek Glavač, Karlo Iljaš, Vili i Hana SivecPatrik Erceg).

Olimpovci odlični na Ligi Regije 4 u Sisku

Olimpovci odlični na Ligi Regije 4 u Sisku Datum: 26.10.2016

Plivački klub Olimp Zabok nastupio je sa 12 natjecatelja na Regionalnom plivačkom natjecanju u Sisku. Plivalo se I i II kolo Lige. Natjecanje je održano na 25 metarskom zatvorenom bazenu ŠRC Sisak. Osvojeno je  ukupno 45 postolja (na Ligi se ne dijele medalje) od toga 23 prva, 12 drugih i 10 trećih mjesta.

13 medalja na otvaranju sezone za PK Olimp Zabok

13 medalja na otvaranju sezone za PK Olimp Zabok Datum: 11.10.2016

Na 12. Svetom Mihovilu u Šibeniku nastupilo je 13 plivačica i plivača plivačkog kluba Olimp Zabok. Osvojili su 13 medalja. Tesa Novak pobjednica je prvog iz serijala HPS mini Grand prix Hrvatska. Nagrađena je prigodnim peharom kao i sportski direktor prof. Ivica Androić.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK