Važne obavijesti:

• Prvenstvo Hrvatske za kadete - rezultati.
  • Victoria - Primorje - rezultati.

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Žabac 2017.

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Žabac 2017. Datum: 29.03.2017

Kadetkinja Tesa Novak osvojila je HPS mini Grand prix Žabac 2017. godine u ženskoj konkurenciji. Osvajači medalja još su Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač i Mia Hren. Nastupilo je 12 Olimpovaca od toga četiri djevojčice i osam dječaka.

Olimpovci bogatiji za 3 pehara i 9 medalja sa Patrika u Zagrebu

Olimpovci bogatiji za 3 pehara i 9 medalja sa Patrika u Zagrebu Datum: 23.03.2017

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok osvojili su 3 pehara i 9 medalja na Mitingu sv. Patrik u Zagrebu. Mia Hren i Jana Pavalić oborile su rekorde mitinga koji datiraju iz 2011. godine. Na mitingu je nastupio rekordan broj natjecatelja uz mnogobrojnu i nesebičnu podršku sa tribina.

Na Ekipnom PH plivačice Olimpa četvrte u B diviziji

Na Ekipnom PH plivačice Olimpa četvrte u B diviziji Datum: 19.03.2017

Na Ekipnom PH u plivanju koje je održano u Zagrebu na Sveticama plivačice Olimpa osvojile su 4. mjesto u B diviziji, a plivači su bili 8. Kod plivačica se posebno istakla Jana Vranić, a kod plivača Karlo Iljaš.

Olimpovci izborili 4 finala u Rijeci

Olimpovci izborili 4 finala u Rijeci Datum: 15.02.2017

U jakoj međunarodnoj konkurenciji na 9. Mitingu Victoria Primorje u Rijeci nastupilo je 10 natjecatelja PK Olimp Zabok koji su u dva dana natjecanja izborili četiri finalne utrke. Finalisti su bili Karlo Iljaš i Nikola Iveković.

Tesa Novak osvojila 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku

Tesa Novak osvojila 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku Datum: 15.02.2017

Na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Dubrovniku Tesa Novak osvojila je 4 medalje. Državna prvakinja postala je u disciplinama 100, 200 i 400 slobodno, a na 100 leptir je bila druga. Patrik Erceg bio je deveti na 800 slobodno. Na državnom prvenstvu uz pozivnicu plivali su još i Gašpar Futivić i Mauro Šipek Glavač.

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama Datum: 03.02.2017

U Krapini na svečanosti  28. siječnja 2017. godine dodijeljene su godišnje nagrade najboljim športašima KZŽ u 2016. godini od strane Športske zajednice Krapinsko zagorske Županije. Nagrađeni su Olimpovci; Hana i Vili Sivec, Tesa Novak, Lana Halapir, Magda Slovenec, Karlo Iljaš i Ivica Androić.

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku Datum: 24.01.2017

Tristotinjak kadeta okupilo se u Sisku na Regionalnom kadetskom prvenstvu Regije 4 koje je u plivački program ponovo od ove godine uvrstio Hrvatski plivački savez. Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok, njih 22 osvojilo je 40 medalja u individualnim i 20 medalja u štafetnim utrkama u sve tri kategorije, kadeta, mlađih kadeta i početnika.

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala Datum: 24.01.2017

Prvo plivačko natjecanje u novoj 2017. godini bilo je uspješno za plivački klub Olimp Zabok. Na Medi u Zagrebu osvojena su 2 pokala i 14 medalja. Dvodnevno natjecanje uvršteno je u program HPS mini Grand Prix Hrvatska.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK