Važne obavijesti:

• Preminuo je Ivan Varvodić, predsjednik HPS-a, član FINA-e i LEN-a, HOO-a, veliki prijatelj našeg kluba.  Iskrena sućut!
  • Lista kandidata za prvo natjecanje u Šibeniku. Odjave do 30. 09. 2018. kod sportskog direktora.
  • Prijave za novu sezonu škole plivanja, djecu godišta 2008 - 2010. traju do 1. 10. 2018. godine. Za informacije obratiti se sportskom direkotru prof. Ivici Androiću 098/251-661. Testiranja radnim danom od 18,30 do 21 sat na bazenima Termi Tuhelj.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete Datum: 04.02.2018

Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete u Sisku nastupilo je 20 natjecatelja Olimpa iz Zaboka. Ukupno su u individualnim i štafetnim utrkama osvojili 60 medalja.

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini Datum: 29.01.2018

U organizaciji Športske zajednice Krapinsko zagorske županije održana je svečana dodjela priznanja za najbolje športaše u 2017. godini. Svečanost je održana u Zaboku, 26. siječnja 2018. godine. Jana Vranić najbolja je športašica u ženskoj kategoriji.

Olimpovci na skijanju u Sloveniji

Olimpovci na skijanju u Sloveniji Datum: 23.01.2018

Plivačice i plivači Olimpa iskoristili su jedan dan odmora od treninga za boravak u prirodi na snijegom okupanoj Rogli u Sloveniji.

U Sesvetama na Medi osvojeno 10 medalja

U Sesvetama na Medi osvojeno 10 medalja Datum: 15.01.2018

Olimpovci su na Medi HPS mini Grand Prix osvojili 10 medalja. Najbolji pojedinac Mauro Šipek Glavač osvojio je 6 medalja i postao pobjednikom u mlađim kadetima. Mlađa kadetkinja Jana Pavalić osvojila je 4 medalje. Bodove za mini Grand Prix osvojio je ulazni kadet Patrik Erceg zauzevši odlično sedmo mjesto u ukupnom plasmanu sa godinu starijim plivačima.

detaljnije

Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu

Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu Datum: 15.01.2018

Na plivačkom mitingu u njemačkom Nordlingenu, 13. siječnja 2018. godine Bruno i David Ricijaš osvojili su 6 medalja.

detaljnije

Na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci Olimpovci osvojili medalje u individualnim i štafetnim nastupima Datum: 26.12.2017

Na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci koje je održano u 25 metarskom bazenu plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka osvojili su ukupno 7 medalja. Seniorski državni prvak postao je junior Karlo Iljaš, mlađe juniorska prvakinja dva puta kadetkinja Tesa Novak. Dvije brončane medalje osvojila je mlađe juniorska štafeta Olimpa u sastavu (Tesa Novak, Hana Sivec, Magda Slovenec i Lana Halapir). Trener, profesor Ivica Androić.

16 medalja sa Svetog Nikole u Varaždinu

16 medalja sa Svetog Nikole u Varaždinu Datum: 16.12.2017

U Varaždinu na Svetom Nikoli Olimpovci su osvojili 16 medalja. Osvajači medalja su; Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač, Leon Novak, Jana Pavalić, Ivan Bogdanić i Emma Horvat.

detaljnije

Olimp Women Dream Team 2018.

Olimp Women Dream Team 2018. Datum: 10.12.2017

Talijanska tvrtka Okeo opremila je naše plivačice i plivače novom kolekcijom brendiranih kupačih kostima sa prepoznatljivim bojama i znakom kluba koje će promovirati na zimskom državnom prvenstvu u Rijeci.

Na Sisku malom Olimpovci su osvojili 10 medalja

Na Sisku malom Olimpovci su osvojili 10 medalja Datum: 10.12.2017

Plivački klub Olimp iz Zaboka nastupio je na ovogodišnjem Sisku malom sa 14 djevojčiva i dječaka koji su ukupno osvojili 10 medalja. Osvajači su bili; Jana Pavalić, Mauro Šipek Glavač, Leon Novak i Lori Šipek Glavač.

Jana Vranić najbolja sportašica Grada Zaboka

Jana Vranić najbolja sportašica Grada Zaboka Datum: 07.12.2017

Preneseni članak sa Zabok.hr.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK