Važne obavijesti:

• Jadran grand prix, propozicije, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Cijena naručenih kostima za plivanje - Olimp: muški 190 kn, ženski 245 kn.
  • Propozicije, Kup grada Koprivnice (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije i lista prijava svi - Vidra 2017.,  Zagreb (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije 45. Miting Mladost 2017. (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije za Kup Celje 2017. (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, Regionalno PH - Regija 4 (KUTAK ZA RODITELJE).

16 medalja i 2 pehara na Festivalu plivanja u Zagrebu

16 medalja i 2 pehara na Festivalu plivanja u Zagrebu Datum: 12.04.2017

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok na Festivalu plivanja u Zagrebu osvojili su ukupno 16 medalja. Pobjednica natjecanja u kadetkinjama postala je Tesa Novak. Pobjednik u 2006. godištu među mlađim kadetima postao je Mauro Šipek Glavač. Mia Hren, Jana Pavalić i Patrik Erceg također su osvojili medalje.

detaljnije

Olimpovci pokazli veliko srce brojnim odazivom na utakmicu za Ivonu

Olimpovci pokazli veliko srce brojnim odazivom na utakmicu za Ivonu Datum: 30.03.2017

Poštovani plivači, roditelji i štovatelji kluba, zahvaljujemo se na zaista brojnom odazivu humanitaroj akciji za pomoć maloj Ivoni iz Klanjca. Dio tibine nove sportske dvorane u Zaboku zaista je lijepo požutio u bojama našeg kluba. Nazočili smo hunanitarnoj utakmici kupivši 85 karata i time dali svoj mali doprinos ovoj humanitarnoj akciji. Još jednom veliko hvala.

detaljnije

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Žabac 2017.

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Žabac 2017. Datum: 29.03.2017

Kadetkinja Tesa Novak osvojila je HPS mini Grand prix Žabac 2017. godine u ženskoj konkurenciji. Osvajači medalja još su Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač i Mia Hren. Nastupilo je 12 Olimpovaca od toga četiri djevojčice i osam dječaka.

Olimpovci bogatiji za 3 pehara i 9 medalja sa Patrika u Zagrebu

Olimpovci bogatiji za 3 pehara i 9 medalja sa Patrika u Zagrebu Datum: 23.03.2017

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok osvojili su 3 pehara i 9 medalja na Mitingu sv. Patrik u Zagrebu. Mia Hren i Jana Pavalić oborile su rekorde mitinga koji datiraju iz 2011. godine. Na mitingu je nastupio rekordan broj natjecatelja uz mnogobrojnu i nesebičnu podršku sa tribina.

Na Ekipnom PH plivačice Olimpa četvrte u B diviziji

Na Ekipnom PH plivačice Olimpa četvrte u B diviziji Datum: 19.03.2017

Na Ekipnom PH u plivanju koje je održano u Zagrebu na Sveticama plivačice Olimpa osvojile su 4. mjesto u B diviziji, a plivači su bili 8. Kod plivačica se posebno istakla Jana Vranić, a kod plivača Karlo Iljaš.

Olimpovci izborili 4 finala u Rijeci

Olimpovci izborili 4 finala u Rijeci Datum: 15.02.2017

U jakoj međunarodnoj konkurenciji na 9. Mitingu Victoria Primorje u Rijeci nastupilo je 10 natjecatelja PK Olimp Zabok koji su u dva dana natjecanja izborili četiri finalne utrke. Finalisti su bili Karlo Iljaš i Nikola Iveković.

Tesa Novak osvojila 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku

Tesa Novak osvojila 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku Datum: 15.02.2017

Na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Dubrovniku Tesa Novak osvojila je 4 medalje. Državna prvakinja postala je u disciplinama 100, 200 i 400 slobodno, a na 100 leptir je bila druga. Patrik Erceg bio je deveti na 800 slobodno. Na državnom prvenstvu uz pozivnicu plivali su još i Gašpar Futivić i Mauro Šipek Glavač.

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama Datum: 03.02.2017

U Krapini na svečanosti  28. siječnja 2017. godine dodijeljene su godišnje nagrade najboljim športašima KZŽ u 2016. godini od strane Športske zajednice Krapinsko zagorske Županije. Nagrađeni su Olimpovci; Hana i Vili Sivec, Tesa Novak, Lana Halapir, Magda Slovenec, Karlo Iljaš i Ivica Androić.

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku Datum: 24.01.2017

Tristotinjak kadeta okupilo se u Sisku na Regionalnom kadetskom prvenstvu Regije 4 koje je u plivački program ponovo od ove godine uvrstio Hrvatski plivački savez. Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok, njih 22 osvojilo je 40 medalja u individualnim i 20 medalja u štafetnim utrkama u sve tri kategorije, kadeta, mlađih kadeta i početnika.

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala Datum: 24.01.2017

Prvo plivačko natjecanje u novoj 2017. godini bilo je uspješno za plivački klub Olimp Zabok. Na Medi u Zagrebu osvojena su 2 pokala i 14 medalja. Dvodnevno natjecanje uvršteno je u program HPS mini Grand Prix Hrvatska.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja