Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

Olimpovci odlični na otvaranju sezone u Šibeniku

Olimpovci odlični na otvaranju sezone u Šibeniku Datum: 12.10.2017

Plivački klub Olimp Zabok sa 16 plivačica i plivača nastupio je na međunarodnom plivačkom natjecanju pod nazivom 13. sv. Mihovil u Šibeniku. Osvojeno je ukupno 14 medalja. Osvajači medalja su Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač, Jana Pavalić i Vanja Bartol.

detaljnije

Olimpovci dobili županijsku potporu za daljnji rad

Olimpovci dobili županijsku potporu za daljnji rad Datum: 28.09.2017

U Krapini je 28. rujna 2017. godine na poziv župana Krapinsko zagorske županije gospodina Željka Kolara održan prijem za plivačice i plivače PK Olimp Zabok koji su dobili podršku za daljnji rad zbog izuzetnih sportskih rezultata.

Tesa Novak i Vili Sivec na pripremama reprezentacije

Tesa Novak i Vili Sivec na pripremama reprezentacije Datum: 07.09.2017

Plivači Tesa Novak i Vili Sivec dobili su pozivnice izbornika za sedmodnevne pripreme reprezentacije u Tuheljskim Toplicama od 16. do 24. rujna 2017. godine. Trener na pripremama bio je i profesor Ivica Androić.

detaljnije

Olimpovci započeli pripreme za novu sezonu u Šibeniku

Olimpovci započeli pripreme za novu sezonu u Šibeniku Datum: 20.08.2017

Jedanaest natjecatelja plivačkog kluba Olimp iz Zaboka nalazi se na pripremama u Šibeniku koje će trajati od 20. do 27. kolovoza 2017. godine. Pod stručnim vodstvom prof. Ivice Androića pripreme se održavaju u prekrasnom ambijentu bazena na Crnici.

Upisi u sportsku školu plivanja PK Olimp Zabok

Upisi u sportsku školu plivanja PK Olimp Zabok Datum: 18.08.2017

Poštovani plivači i roditelji, PK Olimp Zabok kreće u novu plivačku sezonu i ove godine organizira upise u sportsku školu plivanja.  Ostale informacije nalaze se u daljnjem tekstu.

16 medalja i juniorski rekord sa Prvenstva Hrvatske u Zagrebu

16 medalja i juniorski rekord sa Prvenstva Hrvatske u Zagrebu Datum: 03.08.2017

ZAGREB: 12 plivačica i plivača PK Olimp Zabok nastupilo je od 29. srpnja do 1. kolovoza 2017. godine na Prvenstvu Hrvatske u plivanju za dobne skupine u Zagrebu. Osvojeno je ukupno 16 medalja, 10 zlatnih i 6 srebrnih. Jana Vranić bila je najbolji pojedinac sa 10 individualnih i jednom štafetnom medaljom. Dva puta u jednom danu obarala je državni juniorski rekord na 100 slobodno.

Lea Piljek brončana u Raslini

Lea Piljek brončana u Raslini Datum: 27.07.2017

Plivačica Lea Piljek nastupila je na Plivačkom maratonu Ralina i osvojila brončanu medalju discipline 100 slobodno. U maratonskoj utrci na 1500 metara zauzela je osmo mjesto u konkurenciji sa starijim plivačicama.

Kadetski državni prvaci su Tesa Novak i Vili Sivec

Kadetski državni prvaci su Tesa Novak i Vili Sivec Datum: 27.07.2017

SISAK: Na ljetnom Prvenstvu Hrvatske za kadete održanom u Sisku, 21. i 22. srpnja 2017. godine Tesa Novak postala je državna prvakinja u disciplini 100 leptir. Vili Sivec postao je državni prvak na 200 leptir. Plivački klub Olimp Zabok osvojio je ukupno 6 medalja. Na prvenstvu su nastupili još i Patrik Erceg i Hia Hren u štafeti.

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Hrvatska

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Hrvatska Datum: 25.07.2017

Ovogodišnja pobjednica serijala natjecanja HPS mini Grand prix Hrvatska u ženskoj konkurenciji postala je po drugi put za redom Tesa Novak. Deveto mjesto u muškoj konkurenciji zauzeo je Vili Sivec.

Na 32. Zlatnom medvjedu otplivano 17 finala

Na 32. Zlatnom medvjedu otplivano 17 finala Datum: 10.07.2017

32. Zlatni medvjed održan je u Zagrebu na bazenu Svetice, 8. i 9. srpnja 2017. godine. Nastupilo je 12 plivačica i plivača Olimpa iz Zaboka. Otplivano je 17 finalnih utrka.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK