Važne obavijesti:

• Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).
  • Regionalno PH, Regija 4 - propozicije.

Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o.

Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o. Datum: 27.03.2018

Vrijedna donacija bočica-bidona za sve naše plivačice i plivače.

Tesa i Karlo odlični u Beogradu, najmlađi brzi na Patriku

Tesa i Karlo odlični u Beogradu,  najmlađi brzi na Patriku Datum: 23.03.2018

Tesa Novak i Karlo Iljaš odlični u sastavu reprezentacije Hrvatske u Beogradu na susretu reprezentacija Hrvatske, Srbije, Slovenje, Bosne i Hercegovine. Medalje i pokali za najmlađe Olimpovce na Patriku u Zagrebu.

Gita Vlahek - priznanje za likovni rad

Gita Vlahek - priznanje za likovni rad Datum: 19.03.2018

Plivačica Gita Vlahek primila je nagradu za iznimam likovni rad na prijemu u Primoštenu 16. ožujka 2018. godine.

Na Ekipnom prvenstvu osigurana B divizija za plivačice Olimpa

Na Ekipnom prvenstvu osigurana B divizija za plivačice Olimpa Datum: 16.03.2018

Plivačice Olimpa iz Zaboka zadržale su status u B diviziji klubova na Ekipnom A i B prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu na bazenu Svetice. Izborile su 6 mjesto.

detaljnije

Odlični Olimpovci na mitingu Žabac 2018.

Odlični Olimpovci na mitingu Žabac 2018. Datum: 08.03.2018

PK Olimp Zabok sa 13 natjecatelja nastupio je na međunarodnom mitingu Žabac 2018. u Zagrebu. Osvojeno je 7 odličja.

Odlični Olimpovci osvojili 82 postolja na Ligi Regije 4 u Sisku

Odlični Olimpovci osvojili 82 postolja na Ligi Regije 4 u Sisku Datum: 27.02.2018

SISAK: III i IV kolo Lige za Regiju 4 donijelo je odlične rezultate za 20 plivačica i plivača Olimpa koji su na ovom natjecanju osvojili 82 postolja obzirom da se na Ligama ne dijele medalje. Od toga je 40 bilo prvih mjesta u svim kategorijama.

Patrik Erceg sedmi na Kadetskom prvenstvu Hrvatske

Patrik Erceg sedmi na Kadetskom prvenstvu Hrvatske Datum: 14.02.2018

Na zimskom Kadetskom prvenstvu Hrvatske u Zadru boje Olimpa iz Zaboka branili su; Patrik Erceg, brat i sestra Petar i Jana Pavalić, Gašpar Futivić i Mauro Šipek Glavač.

Karlo Iljaš peti na Victoriji u Rijeci

Karlo Iljaš peti na Victoriji u Rijeci Datum: 14.02.2018

Na međunarodnom plivačkom mitingu Victoria - Primorje u Rijeci, Olimpovci su nastupili sa četiri plivačice i tri plivača. Pozivu sportskog direktora odazvali su se; Karlo Iljaš, Nikola Iveković, Vili Sivec, Lana Halapir, Magda Slovenec, Tesa Novak i Hana Sivec

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete

60 medalja za Olimp na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete Datum: 04.02.2018

Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete u Sisku nastupilo je 20 natjecatelja Olimpa iz Zaboka. Ukupno su u individualnim i štafetnim utrkama osvojili 60 medalja.

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini

Svečana dodjela priznanja najboljim zagorskim športašima u 2017. godini Datum: 29.01.2018

U organizaciji Športske zajednice Krapinsko zagorske županije održana je svečana dodjela priznanja za najbolje športaše u 2017. godini. Svečanost je održana u Zaboku, 26. siječnja 2018. godine. Jana Vranić najbolja je športašica u ženskoj kategoriji.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK