Važne obavijesti:

• U ponedjeljak i utorak 15. i 16. 10. nema treninga zbog redovitog održavanja bazena.
  • Rezultati za Sisak i Šibenik.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

Dva Trofeja Grdelin i 7 medalja iz Splita

Dva Trofeja Grdelin i 7 medalja iz Splita Datum: 13.05.2018

Na Grdelinu u Splitu nastupilo je 26 najmlađih plivačica i plivača PK Olimp iz Zaboka. Ukupno su osvojili 7 medalja. Najbolji pojednici i osvajači Trofeja Grdelin bili su Jana Pavalić i Toto Šipek Glavač. Toto je postao i ukupni pobjednik kategorije dječaka 2009. i mlađi (godinu mlađi od konkurencije), a Jana je postala viceprvakinjom u 2007. godištu među djevojčicama.

Olimpovci na Velikoj nagradi Siska osvojili 27 medalja

Olimpovci na Velikoj nagradi Siska osvojili 27 medalja Datum: 13.05.2018

20. Velika nagrada Sisak Janafa održana je 05. svibnja 2018. godine na kojoj je nastupilo 8 najstarijih natjecatelja Plivačkog kluba Olimp iz Zaboka. Ukupno su osvojili 27 medalja. Po prvi puta ove godine svi redom osvojili su dvije i više medalja.

Toto Šipek Glavač u Zagrebu osvojio 3 zlata

Toto Šipek Glavač u Zagrebu osvojio 3 zlata Datum: 23.04.2018

Na plivačkom natjecanju za kategoriju početnika u Zagrebu na Medeku nastupio je jedini predstavnik Olimpa, Toto Šipek Glavač i osvojio 3 zlatna odličja.

12 medalja za Olimp na Festivalu plivanja u Zagrebu

12 medalja za Olimp na Festivalu plivanja u Zagrebu Datum: 11.04.2018

Plivački klub Olimp iz Zaboka nastupio je sa 15 natjecatelja na međunarodnom plivačkom natjecanju Festival plivanja u Zagrebu na Sveticama. Osvojeno je ukupno 12 medalja, a tribine je krasila nova reklama Olimpa sa istaknutim obilježjima kluba, grbovima Županije i Zaboka, te Termi Tuhelj.

detaljnije

Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o.

Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o. Datum: 27.03.2018

Vrijedna donacija bočica-bidona za sve naše plivačice i plivače.

Tesa i Karlo odlični u Beogradu, najmlađi brzi na Patriku

Tesa i Karlo odlični u Beogradu,  najmlađi brzi na Patriku Datum: 23.03.2018

Tesa Novak i Karlo Iljaš odlični u sastavu reprezentacije Hrvatske u Beogradu na susretu reprezentacija Hrvatske, Srbije, Slovenje, Bosne i Hercegovine. Medalje i pokali za najmlađe Olimpovce na Patriku u Zagrebu.

Gita Vlahek - priznanje za likovni rad

Gita Vlahek - priznanje za likovni rad Datum: 19.03.2018

Plivačica Gita Vlahek primila je nagradu za iznimam likovni rad na prijemu u Primoštenu 16. ožujka 2018. godine.

Na Ekipnom prvenstvu osigurana B divizija za plivačice Olimpa

Na Ekipnom prvenstvu osigurana B divizija za plivačice Olimpa Datum: 16.03.2018

Plivačice Olimpa iz Zaboka zadržale su status u B diviziji klubova na Ekipnom A i B prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu na bazenu Svetice. Izborile su 6 mjesto.

detaljnije

Odlični Olimpovci na mitingu Žabac 2018.

Odlični Olimpovci na mitingu Žabac 2018. Datum: 08.03.2018

PK Olimp Zabok sa 13 natjecatelja nastupio je na međunarodnom mitingu Žabac 2018. u Zagrebu. Osvojeno je 7 odličja.

Odlični Olimpovci osvojili 82 postolja na Ligi Regije 4 u Sisku

Odlični Olimpovci osvojili 82 postolja na Ligi Regije 4 u Sisku Datum: 27.02.2018

SISAK: III i IV kolo Lige za Regiju 4 donijelo je odlične rezultate za 20 plivačica i plivača Olimpa koji su na ovom natjecanju osvojili 82 postolja obzirom da se na Ligama ne dijele medalje. Od toga je 40 bilo prvih mjesta u svim kategorijama.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK