Važne obavijesti:

U petak (14.06) NEMA treninga.

Fantastičan Vili u Americi

Datum: 14.03.2023

Fort Lauderdale, Florida

Na dalekoj Floridi u sklopu TYR Pro Swim Series-a, nastupao je i naš Vili Sivec predstavljajući California state university of Bakersfield.

detaljnije

PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE 18./19.02.2023.

Datum: 28.02.2023

U Šibeniku se 18. i 19. veljače održalo prvenstvo Hrvatske za kadete, ujedno kao i proslava 70 godina postojanja plivačkog kluba Šibenik i plivanja u Šibeniku. U organizaciji Hrvatskog plivačkog saveza i plivačkog kluba Šibenik, natjecanje je okupilo 135 natjecatelja iz 28 Hrvatskih klubova.

11. MEDO 2023.

Datum: 24.01.2023

11. plivačko natjecanje MEDO održano je u subotu i nedjelju 21. i 22. siječnja 2023. na bazenu Jelkovec. Pravo nastupa imale su plivačice koje su na kraju natjecateljske sezone u dobi od 11 do 13 godina te plivači u dobi od 12 do 14 godina. Natjecanje je okupilo 280 natjecatelja, a svi plivači i plivačice plivali su u kategoriji kadeta, pa su mlađi natjecatelji plivali u konkurenciji sa starijima.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Milivoj Lulek i Šime u školi plivanja Olimpa
Milivoj Lulek s Antene-Zagreb želi upisati svoga dalmatinera u Olimpovu školu plivanja.
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK

Olimp