Važne obavijesti:

• JANA VRANIĆ najbolja sportašica grada Zaboka. Nagrade po kategorijama dobivaju i Tesa Novak, Vili i Hana Sivec.
  • Prvenstvo Hrvatske u 25 m bazenu, lista prijava Olimp (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Sveti Nikola - Varaždin, rezultati.

16 medalja sa Svetog Nikole u Varaždinu

16 medalja sa Svetog Nikole u Varaždinu Datum: 16.12.2017

U Varaždinu na Svetom Nikoli Olimpovci su osvojili 16 medalja. Osvajači medalja su; Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač, Leon Novak, Jana Pavalić, Ivan Bogdanić i Emma Horvat.

detaljnije

Olimp Women Dream Team 2018.

Olimp Women Dream Team 2018. Datum: 10.12.2017

Talijanska tvrtka Okeo opremila je naše plivačice i plivače novom kolekcijom brendiranih kupačih kostima sa prepoznatljivim bojama i znakom kluba koje će promovirati na zimskom državnom prvenstvu u Rijeci.

Na Sisku malom Olimpovci su osvojili 10 medalja

Na Sisku malom Olimpovci su osvojili 10 medalja Datum: 10.12.2017

Plivački klub Olimp iz Zaboka nastupio je na ovogodišnjem Sisku malom sa 14 djevojčiva i dječaka koji su ukupno osvojili 10 medalja. Osvajači su bili; Jana Pavalić, Mauro Šipek Glavač, Leon Novak i Lori Šipek Glavač.

Jana Vranić najbolja sportašica Grada Zaboka

Jana Vranić najbolja sportašica Grada Zaboka Datum: 07.12.2017

Preneseni članak sa Zabok.hr.

Olimp iz Zaboka odličan na Regionalnom prvenstvu u Sisku

Olimp iz Zaboka odličan na Regionalnom prvenstvu u Sisku Datum: 01.12.2017

PK Olimp iz Zaboka je na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u plivanju za Regiju 4 u Sisku osvojiio 117 medalja. Nastupilo je 11 natjecatelja koji su u dva dana natjecanja osvojili 52 zlata, 37 srebra i 28 bronci.

Na Svetom Krševanu u Zadru osvojeno 13 medalja

Na Svetom Krševanu u Zadru osvojeno 13 medalja Datum: 27.11.2017

Na Sveti Krševan u Zadar otputovalo je 7 Olimpovaca pod vodstvom trenerice mag. cin. Maje Martinić. Osvojeno je 13 medalja. Istakli su se; Jana Pavalić, Patrik Erceg i Mauro Šipek Glavač.

Olimp Zabok vratio se iz Celja sa 35 medalja

Olimp Zabok vratio se iz Celja sa 35 medalja Datum: 19.11.2017

Plivački klub Olimp iz Zaboka nastupio je na 32. "Pokalu mesta Celja" u subotu, 11. 11. 2017. godine sa 8 natjecatelja i u nedjelju, 12. 11. 2017. godine sa 5 natjecatelja. Ukupno su osvojili 35 medalja.

Olimpovci u Koprivnici osvojili 7 medalja

Olimpovci u Koprivnici osvojili 7 medalja Datum: 05.11.2017

Na Kupu grada Koprivnice nastupilo je dvadeset natjecatelja PK Olimp iz Zaboka koji su osvojili ukupno 7 medalja. Osvajači medalja su Patrik Erceg i Vanja Bartol.

18 medalja iz Splita i Zagreba

18 medalja iz Splita i Zagreba Datum: 29.10.2017

Jadran Grand prix-om u Splitu započela je nova sezona HPS Grand prix-a. 5 natjecatelja se iz Splita vratilo sa 10 medalja. U Zagrebu je 13 Olimpovaca osvojilo 8 medalja.

Olimpovci na Ligi Regije 4 u Sisku osvojili 45 postolja

Olimpovci na Ligi Regije 4 u Sisku osvojili 45 postolja Datum: 22.10.2017

Sisak: I i II kolo Lige Regije 4 plivalo se u Sisku na 25 metarskom bazenu ŠRC Sisak. Plivački klub Olimp nastupio je sa 5 plivačica i 5 plivača koji su su polučili 45 postolja.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK