Radno vrijeme blagajnika kluba

Datum: 22.01.2013

U novoj plivačkoj sezoni 2014/2015. planirano je da blagajnik kluba, gospođa Erceg obavlja blagajničko poslovanje svaki ČETVRTAK i PETAK od 19:00 do19.45 sati u Element baru Termi Tuhelj jer nemamo službenih prostorija kluba.

Blagajnik će Vam pružiti sve upute vezane uz bezgotovinsko plaćanje članarine i drugih troškova za plivače obzirom da se uplate ne mogu obavljati u gotovini.

Uplate se obavljaju na temelju opće uplatnice (naloga za plaćanje) u bankarskim ustanovama  i putem internet bankarstva sa računa na račun. Uplate se nažalost ne mogu obavljati niti debitnim niti kreditnim karticama.

Podsjećamo Vas kako svi članovi predsjedništva kluba, blagajnik, tajnik, predsjednik navedene poslove rade volonterski bez ikakve novčane naknade, te molimo uvažite gore navedene iznimke u vremenima do kojih može doći.