Olimpovci započeli pripreme za novu sezonu u Šibeniku

Datum: 20.08.2017

ŠIBENIK: Pripreme za novu plivačku sezonu 2017. / 2018. Plivački klub Olimp Zabok započeo je pripremama u Šibeniku. U prekrasnom ambijentu plivačkih bazena na Crnici pod stručnim vodstvom sportskog direktora prof. Ivice Androića plivačice i plivači njih jedanaest boravit će od 20. do 27. kolovoza 2017. godine. Na pripreme su pozvane i odazvale su se plivačice; Tesa Novak, Magda Slovenec, Lara Lončarić, Lana Halapir,  Hana Sivec i plivači; Tin Bogdanić, Karlo Iljaš, Nikola Iveković, David Benčić, Vili Sivec i Petar Pavalić. U Šibeniku će Olimpovci biti cjelodnevno na raspolaganju prof. Androiću, angažirani na provođenju programa. Pritom će promijeniti ambijent, družiti se i upoznavati ljepote Šibenika i okolice, te svojim prisustvom  dodatno promovirati slogan Zagorje, bajka na dlanu.

Prema planu i programu kluba planira se nastup na dvadesetak natjecanja, na ekipnim i pojedinačnim državnim prvenstvima Hrvatske, Grand prix natjecanjima, Regionalnim prvenstvima i ostalim mitinzima. Polaznici plivačke škole Olimpa pod vodstvom mag. cin. Maje Martinić pripreme će obaviti u Tuheljskim Toplicama.