Odlične vijesti sa mitinga u njemačkom Nordlingenu

Datum: 15.01.2018

NORDLINGEN (D): Na plivačkom mitinugu u Nordlingenu održanom u subotu, 13. siječnja 2018. godine bivši plivači Olimpa koji su odselili s obitelji u Njemačku osvojili su 6 medalja u konkurenciji 180 plivača iz 13 njemačkih plivačkih klubova pokraine Bayern.

Bruno Ricijaš pobijedio je u disciplinama 50 slobodno, 100 mješovito i 100 leđno, a drugi je bio na 200 slobodno i 200 mješovito.

Mlađi brat David bio je drugi na 100 prsno. Obojica su do preseljenja u Njemačku bili članovi plivačkog kluba Olimp Zabok, nastavili su plivati i treniraju u SSS Gunzburg Leipheim. Bruno i David Ricijaš na reprezentativan način prenose i prezentiraju plivačko umijeće, matični klub Olimp i našu Županiju na međunarodnoj sceni u Njemačkoj.