GDPR - Zaštita osobnih podataka

Datum: 31.05.2018

1. UVOD

Plivački klub Olimp Zabok, obvezuje se čuvati sigurnost podataka prikupljenih putem Internet stranice kluba www.sd-olimp.hr i priznaje i cijeni pravo na povjerljivost podataka.

Plivački klub Olimp Zabok prikuplja, obrađuje i čuva Vaše osobne podatke sukladno EU Općoj uredbi o zaštiti podataka (GDPR) i drugim važećim propisima. Podaci neće bit proslijeđeni trećim osobama ili iznijeti u treće zemlje, osim u slučaju potrebe za realizacijom ugovorenih usluga (npr. vođenje evidencije članstva i slično).

Smatrat ćemo da daljnje korištenje www.sd-olimp.hr predstavlja Vaše prihvaćanje svih u nastavku opisanih uvjeta.

2. KORIŠTENJE OSOBNIH PODATAKA

Vaši osobni podaci se prikupljaju i koriste samo na temelju podataka koje ste dobrovoljno dali Plivačkom klubu Olimp Zabok korištenjem www.sd-olimp.hr.

Prikupljeni osobni podaci se čuvaju u elektroničkom obliku, te se primjenjuju sve odgovarajuće tehničke i organizacijske mjere kako bi se spriječila povreda osobnih podataka. Zaprimljene e-mailove s Vašim osobnim podacima Plivački klub Olimp Zabok će koristiti samo u svrhu ispunjavanja Vaših zahtjeva.

3. ČLANSTVO KLUBA

Olimp Zabok unutar svojih informacijskih sustava vodi evidenciju o članovima kluba.  Osobni podaci članova kluba te kontakt podaci služe za komunikaciju između kluba i polaznika. Niti jedan podataka članova kluba neće biti dijeljeni sa trećim stranama.

4. POVEZNICE

www.sd-olimp.hr sadrži poveznice na druge Internet stranice (npr. Facebook, Instagram, ). Sukladno tome upozoravamo i molimo korisnike da uzmu u obzir kako Plivački klub Olimp Zabok ne može biti odgovoran za poštivanje privatnosti na spomenutim Internet strancima. Stoga korisnike potičemo na čitanje Izjave o privatnosti svake Internet stranice kojoj pristupaju.

5. KONTAKT INFORMACIJE

Kontakt informacije, kao što su ime i e-mail adresa, su neophodne i koriste se u slučaju kada želite koristiti usluge komuniciranja sa Plivačkim klubom Olimp Zabok.

6. SIGURNOST

Plivački klub Olimp Zabok poduzima sve mjere sigurnosti kako bi se zaštitili podaci korisnika, tijekom unosa i prijenosa, obrade podataka, te prilikom pohrane. Pristup podacima je ograničen i imaju ga samo Predsjednik plivačkog kluba Olimp Zabok, sportski direktor i tajnik kojima su isti potrebni radi obavljanja poslovnih aktivnosti.

Korisnici u bilo kojem trenutku imaju pravo zatražiti obavijest o tome koji se njihovi osobni podaci obrađuju od strane Plivačkog kluba Olimp Zabok, odnosno da se isti izmjene ili obrišu, slanjem zahtjeva na olimptt@gmail.com .

7. OBAVIJESTI O PROMJENAMA

U slučaju promjena vezanih za pravila o poštivanju privatnosti obavijest će biti objavljena na naslovnoj stranici Internet stranice s ciljem upoznavanja korisnika.