Donacija tvrtke Askon Internacional d.o.o.

Datum: 27.03.2018

SVETI KRIŽ ZAČRETJE: Sportski direktor profesor Ivica Androić primio je ovih dana vrijednu donaciju bočica - bidona za sve naše plivačice i plivače. Donator je renomirana tvrtka Askon Internacional d.o.o. iz Svetog Križa Začretja, Trg. J. Lembergera 2. Direktor Sanjin Čipčić prepoznao je potrebe naših plivača i sa zadovoljstvom krenuo u realizaciju izrade i nabavke unikatnih bočica sa obilježjima kluba. Radi se o bidonima crne boje sa žutim poklopcem i ventilom profesionalne izrade namijenjena sportašima. Na samoj bočici nalazi se reklama kluba, mjerilo za količinu napitka do 700 ml. i mjesto za ime plivača kako na treningu i tijekom natjecanja ne bi došlo do zamjene bočica. Vrijedna donacija  namijenjena je svim našim plivačicama i plivačima. Hvala tvrtki Askon i direktoru Sanjinu Čipčić. Živjeli!