Bruno i David Ricijaš osvojili 3 medalje u Berlinu

Datum: 22.11.2016

BERLIN (D): Odlične vijesti dolaze nam iz Berlina gdje su naši nekadašnji Olimpovci Bruno i David Ricijaš nastupili na plivačkom natjecanju regije Reinickendorf i osvojili 3 medalje. Natjecanje je održano, 19. 11. 2016. godine na 25 metarskom bazenu kompleksa Stadbad Markisches Vierteil - Wittenau.

Bruno je osvojio zlatnu medalju na 50 slobodno i srebrnu na 50 leđno, a mlađi brat David brončanu na 25 slobodno. Oboje plivaju za tamošnji plivački klub SSC - Berlin - Reinickendorf. Nakon što su završili plivačku školu u plivačkom klubu Olimp Zabok i počeli se natjecati za Olimp, zajedno s obitelji preselili su u Berlin i što je za svaku pohvalu nastavili se baviti plivačkim sportom. Na natjecanju su nosili obilježja plivačkog kluba Olimp Zabok i tako na reprezentativan način u Berlinu prestavili zemlju i kraj iz kojeg dolaze. To je još jedan u nizu dokaza da su u plivačkom klubu Olimp Zabok odlično radi.