Olimpovci na pripremama u Šibeniku

Datum: 22.08.2016

ŠIBENIK: Pripreme za novu plivačku sezonu 2016. / 2017. Plivački klub Olimp Terme Tuhelj započeo je pripremama u Šibeniku. U prekrasnom ambijentu plivačkih bazena na Crnici pod stručnim vodstvom sportskog direktora prof. Ivice Androića plivačice i plivači njih četrnaest boravit će od 21. do 28. kolovoza 2016. godine. Na pripreme su pozvane plivačice; Lara Lončarić, Lana Halapir, Hana Sivec, Magda Slovenec, Tesa Novak i najstarija Marta Vidas, te plivači; Mauro Šipek Glavač, Petar Pavalić, David Benčić, Lovro Futivić, Vili Sivec, Nikola Iveković, Karlo Iljaš i najstariji Tin Bogdanić.  U Šibeniku će Olimpovci biti cjelodnevno na raspolaganju prof. Androiću, angažirani na provođenju programa i zadaća, pritom promijeniti ambijent, družiti se i upoznavati ljepote Dalmacije te svojom grupnom nazočnosti u Šibeniku koji uzgred još uvijek vrvi od stranih i domaćih gostiju dodatno s ponosom promovirati Zagorje i slogan Bajka na dlanu. Po završetku priprema u Šibeniku nastavlja se svakodnevni trening u Tuheljskim Toplicama i daljnje pripreme za ovosezonska plivačka natjecanja u zemlji i inozemstvu, Prema planu i programu kluba planira se nastup na oko 25 natjecanja od toga na ekipnim i državnim prvenstvima, grand prix natjecanjima, regionalnim i drugim mitinzima, te na ovosezonskoj novini Hrvatskog plivačkog saveza, na Prvenstvu Hrvatske za kadete kao zasebnog natjecanja koje je zadnjih godina bilo u sklopu državnog prvenstva za dobne skupine. Ostatak natjecateljskog kadra Olimpa pripreme će obaviti u domaćoj atmosferi Tuheljskih Toplica pod vodstvom mag. cin. Maje Martinić.