Godišnja nagrada Grada Zaboka za Janu Vranić i Ivana Kukolju

Datum: 20.12.2013

Zabok: Izvršni odbor Športske zajednice Grada Zaboka je na Večeri Zabočana u petak, 20. 12. 2013. godine dodijelio godišnja priznanja među ostalima i sportažima Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj. U skladu sa Zaključkom o dodjeli priznanja Jana Vranić i Ivan Kukolja proglašeni su najboljim zabočkim sportašima za 2013. godinu koji se takmiče izvan gradskih klubova. Oboje su svojim dugogodišnjim radom  postigli vrhunske rezultate u plivanju i istinski  su promotori Grada Zaboka.  Svojim su rezultatima na natjecanjima u zemlji i inozemstvu na pravi način promovirali i širu zajednicu, a ovu godinu posebno i županijski slogan „Bajka na dlanu“.

Jani Vranić i Ivanu Kukolja priznanja su uručili, Dragutin Šurbek legendarni stolnotenisač i Damir Krznar pomoćni trener NK Dinamo.